К.ТЕКС допомагає переселенцям Луганщини разом з World Courier, підрозділом AmerisourceBergen

У зв’язку з окупацією, більше ніж 5500 мешканців Кремінської територіальної громади Луганської області були вимушені залишити свої домівки та переселитись у різні куточки України, де й знайшли тимчасовий притулок. Проте, їхні потреби на житло та необхідні речі забезпечені далеко не у повному обсязі, тому вони потребують допомоги. Зокрема, допомогу потребують сім’ї опікунів, сироти, інваліди, багатодітні родини та сім’ї загиблих військових. Усього це 198 родин (486 людей), з яких 177 – це діти.

Але навіть у цей складний час, серед нас є ті, хто не залишає українців на самоті зі своїми проблемами.Міжнародна логістична компанія World Courier, підрозділ AmerisourceBergen доєдналася до нашої благодійної ініціативи «Пакунок Переселенця». Матеріальна підтримка з боку World Courier є яскравим прикладом того, як важливо бути активним учасником соціальної відповідальності, особливо у часи, коли багато людей потребують допомоги та підтримки.

Ми висловлюємо щиру подяку компанії World Courier за їхню щедрість та доброту. Отримані ресурси будуть використані для виготовлення ковдр та подушок для 198 родин, що вимушено покинули свої домівки у Луганській області.

Ми закликаємо всіх долучатися до  нашої ініціативи «Пакунок Переселенця» та робити добрі справи, адже саме разом ми можемо зробити світ кращим для тих, хто потребує нашої допомоги.

Дякуємо AmerisourceBergen та World Courier за їхню допомогу та приклад, який вони дають усім нам.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader