Час змін або утеплювачі нового покоління

Історично склалося, що винайти новий шлях вирішення нагальної потреби – довгий та дорогий шлях. Як довго люди працювали над перши комп’ютером і продовжують вдосконалювати його. Перші прототипи завжди дорогі, але людство знаходить шляхи інтеграції нових технологій у різни цінових сегментах.

Можемо провести аналогію і з утеплювачами. Найсучаснішим в нашому асортименті є утеплювач TERMOLOFT™.  Волокна та технології, що використані у ньому дають можливість зробити куртку легшою, але теплішою. Адаптацією цього утеплювача до середнього цінового сегменту є утпелювач Синтетичний пух. Наразі він набирає особливої популярності, бо саме за такими утеплювачами наше майбутнє.

Зібрали добірку рекомендацій для безпечного переходу на утеплювачі з мікроволокном Синтетичний пух та TERMOLOFT™.

  1. Рекомендасьйон №1

Утеплювачі Синтетичний пух та TERMOLOFT™ дуже м’які та приємні на дотик. Інколи саме цим вони викликають цікавість. Саме мікроволокно є секретом цієї любові. Через специфіку певних такнин на куртках з цими утеплювачами спостерігаються міграція волокон. Коли замінити тканину неможливо на допомогу приходить спанбонд. В нашій практиці є виробники, що прокладають спанбонд з обох сторін утеплювача і так вирішують проблему міграції волокон і крізь тканину верху, і через підклад.

  1. Рекомендасьйон №2

Пластичність утеплювача зберігає елегантну форму у виробі. Для утеплювачів Синтетичного пуху та TERMOLOFT™ ми радимо використовувати великі малюнки для стьобання, якщо треба зберегти об’єм. Полоси 10, 15 см або великі ромби збережуть потрібний об’єм та поліпшать процес крою виробу.

  1. Рекомендасьйон №3

Кроїти такі утеплювачі можна як і раніше, у декілька шарів. Але важливо заздалегідь подбати про розмежування шарів, наприклад, прокласти кальку або кроїти зі спанбондом. Такий підхід однозначно полегшить процес.

Цими лайфхаками з нами поділилися наші партнери-першопроходьці і нам дуже приємно йти у ногу з часом та знаходити можливості втілити в життя новітні матеріали у нашій державі. І нам є до чого прагнути, сучасні волокна наділені дуже крутими властивостями, тож не перемикайтесь і слідкуйте за нашими статтями!

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader