Міжнародна підтримка в умовах війни: зустріч керівництва К.ТЕКС з Президенткою ЄБРР

У кінці вересня керівники нашої компанії Андрій Ільченко, Андрій Микитів та Ігор Остафійчук зустрілися з Президентом Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), Оділь Рено-Бассо в ході її візиту до України.

На зустрічі з Президентом ЄБРР та керівниками Банку, відповідальними за співпрацю з Україною, ми поділилися враженнями від кількарічної співпраці з Банком в рамках серії консалтингових проєктів, а також – представили наш бізнес: історію його створення та плани розвитку.

Природно, однією з важливих частин розмови було те, як наше виробництво в Ірпені опинилося в епіцентрі воєнних дій, та як завдяки надзвичайній згуртованості нашої команди нам вдалося відновити роботу після визволення Ірпеня, і, попри вкрай складну фінансову ситуацію і руйнування на виробництві, знову стати надійним постачальником для наших клієнтів у швейній, меблевій, будівельній та інших галузях.

Ми акцентували увагу на тому, що вміння приймати швидкі та правильні бізнес-рішення в нинішніх умовах – серед ключових факторів виживання підприємства.

Сьогодні наша країна вирішує питання свого існування, а малий та середній бізнес (МСБ) повинен бути одним із ключових чинників відновлення/росту економіки.

Серед найбільш актуальних фінансових потреб МСБ ми відзначили необхідність прийняття оперативних рішень фінансовими установами, пошук механізмів зниження вартості залучення іноземного капіталу, покриття/страхування воєнних ризиків та відновлення такого фінансового інструменту, як проєктне фінансування.

Насамкінець, нам було особливо приємно почути від керівництва ЄБРР щирі слова підтримки та пропозиції обговорити можливі напрямки нашої подальшої співпраці!

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader