Даруємо комфорт маленьким героям: К.ТЕКС долучається до благодійної акції для дітей-сиріт

Комфорт та підтримка – важливі аспекти у житті кожної дитини. Особливо це стосується тих, хто потрапив у складні життєві обставини через війну, втратив батьків, або має особливі потреби. Саме для того, щоб допомогти дітям з Корсунь-Шевченківського Навчально-Реабілітаційного Центру “Надія”, Благодійний Фонд “Благомай” разом з К.ТЕКС оголошує особливу кампанію.

ЦЦей центр є справжньою опорою для дітей-сиріт, інклюзивних дітей та маленьких героїв, які пережили жахи війни. На жаль, вони часто мають обмежений доступ до необхідних засобів та умов, які забезпечують комфортний відпочинок та відновлення сил.

Основною метою кампанії є збір коштів для закупівлі матраців для дитячих ліжок. Це допоможе забезпечити дітям комфортні умови під час сну та відпочинку.

Скільки би ви не поклали у скарбничку – кожна гривня є цінним внеском у майбутнє цих дітей. Разом ми зможемо змінити їхнє життя на краще та показати, що ми, як суспільство, завжди поруч і готові підтримати тих, хто пережив труднощі.

Ми віримо в силу об’єднання та взаємопідтримки. Давайте разом допоможемо дітям зі школи-інтернату “Надія” відчути, що вони не залишилися на самоті і в них є справжні друзі та підтримка.

Долучитися до збору можна за посиланням: https://charitymay.com/uk/sites/company/67/ 

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader