Обʼєднаймось заради допомоги: “К.ТЕКС” відправляє 1600 комплектів “Пакунку Переселенця” на потреби ВПО

Україна переживає найскладніший період, пов’язаний з повномасштабним вторгненням рф та гуманітарною кризою. Тисячі людей були змушені залишити свої домівки та переселитися в безпечніші регіони країни. В такий непростий час знаходяться небайдужі організації та компанії, що віддають перевагу не лише бізнесу, але й гуманітарній допомозі.

Ми раді поділитися новиною про окреме виготовлення 1600 комплектів «Пакунку Переселенця» для потреб вимушено переміщених осіб. Ця подія стала можливою завдяки спільним зусиллям Canada Ukraine Foundation, ГО«Ініціатива Е+» та ГО «Подільська Перлина» та ТОВ “К.ТЕКС”. Всі разом, ми створюємо мости допомоги та підтримки, спрямовані на допомогу людям, які найбільше цього потребують.

Компанія «К.ТЕКС» активно долучилася до цього благородного завдання, надаючи свою виробничу підтримку у виготовленні цих комплектів. Така співпраця не тільки надає допомогу вимушеним переселенцям, але й сприяє створенню нових робочих місць та допомагає людям, які втратили роботу через конфлікт, повернутися до повноцінного життя.

Допомога, яку надає компанія «К.ТЕКС» та її партнери, є яскравим прикладом того, як бізнес може відгукнутися на гуманітарні потреби наших громадян та зробити позитивний внесок у життя людей. Саме це об’єднує людей та організації в спільній меті – побудувати сильне та незалежне майбутнє для України.

Більше про історію виготовлення та передачі 1600 комплектів «Пакунку Переселенця» дивіться у відео:

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader