SUP DAY FORUM 2023: STAY RESILIENT. Як українські компанії зберігають свою стійкість

27 квітня 2023 року в готелі Intercontinental відбувся перший великий офлайн івент Спілки українських підприємців – SUP DAY FORUM 2023: STAY RESILIENT. Цей захід став головною платформою для обговорення викликів, з якими зіткнулися українські компанії після початку повномасштабного вторгнення. Учасники форуму активно обговорювали такі актуальні теми, як управління ризиками в умовах війни, пристосування команд до нових реалій, вихід на міжнародний ринок та майбутні задачі для українського бізнесу.

Генеральний директор К.ТЕКС, Андрій Ільченко, виступив на дискусійній панелі “Малі компанії – великі результати. Як змінюється малий бізнес.”
У своєму виступі він розповів:
– як компанія переживала перші дні повномасштабного вторгнення;
– які задачі були в пріоритеті у той момент;
– що вдалося, чи не вдалося.

Насамперед, підприємство зосередилось на підтримці персоналу та евакуації. Компанія активно працювала над збереженням зв’язку з постачальниками та клієнтами, що дозволило втримати вже знайомих клієнтів та знайти нових. Це, у свою чергу, дало змогу продовжувати працювати далі.

Хоча компанія зіштовхнулася зі складними викликами, вона продовжує розвиватися. Генеральний директор назвав кілька досягнень, включно з трьома новими проєктами, виходом за кордон, співпрацю з ЄБРР та додаткову виробничу лінію в місті Калуш.

Нагадаємо, що у березні 2022 року К.ТЕКС запустив додаткову лінію виробництва нетканих матеріалів в м. Калуш Івано-Франківської області.

Також Андрій Ільченко закликав до активності та зазначив, що, не зважаючи на втрати, є багато можливостей для розвитку компанії та виходу з кризової ситуації.

Якщо виділити головне, то найміцнішим ґрунтом сучасної компанії є команда, людські стосунки з партнерами і погляд у майбутнє, незважаючи ні на що.

Генеральний директор К.ТЕКС Андрій Ільченко розповів про те, як зʼявилася благодійна ініціатива «Пакунок Переселенця». Під час знаходження у евакуації він помітив проблеми, які постали перед вимушеними переселенцями. Люди не були забезпеченні навіть мінімальними побутовими речами, такими як подушки та ковдри.

Ініціатива є некомерційною для «К.ТЕКС». Компанія виділила частину своїх виробничих потужностей у якості власного внеску до цієї гуманітарної місії і почала з виготовлення 500 «Пакунків» для вимушених переселенців на Київщині та в інших регіонах України, що приймають переселенців сьогодні.

Благодійна ініціатива «Пакунок Переселенця» продовжує збирати підтримку і долучати нових учасників. За період з серпня і до сьогоднішнього дня, ініціативу підтримали різні громадські організації та благодійні фонди. Це партнери, з якими ми маємо давні ділові відносини та дружні стосунки, це співробітники нашої компанії, їх родичі та друзі з України та із-за кордону: з Польщі, Данії, Франції, Швейцарії, Великобританії, Чехії, Молдови, Литви, Канади. До залучення коштів також активно долучились наші інформаційні партнери ЕBS, EBA, Pro-Consulting, СУП. Наша щира подяка в підтримці та координації Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, ГО «Ассоціація 911», Ірпінській міській раді, Київській обласній військовій адміністрації та іншим державним органам. Окремо хотіли б подякувати Українсько-Канадській Фундації та компанії World Courier (AmerisourceBergen) за їх значний вклад у допомогу українським переселенцям.

Учасники SUP DAY FORUM 2023: STAY RESILIENT також обговорювали можливості розвитку українського бізнесу на міжнародному рівні. Вони підкреслювали, що національні компанії мають потенціал для успішної експансії на зарубіжні ринки, проте потребують додаткової підтримки та допомоги з боку держави. У цьому контексті було зазначено, що залучення іноземних інвестицій може стати важливим стимулом для розвитку українського бізнесу на міжнародному рівні.

У підсумку, SUP DAY FORUM 2023: STAY RESILIENT став важливим заходом для українського бізнесу у 2023 році. Цей форум показав, що український бізнес має потенціал для подальшого розвитку та успіху, проте вимагає зміни підходу до управління та розвитку бізнесу.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader