Синтез трендів: модний одяг & м’які меблі

Більшість сучасних трендів — гнучкі, схильні до переходу з однієї сфери в іншу. Така взаємодія дає багато можливостей для проявлення фантазії, допомагає реалізовувати різносторонні проекти, презентувати гучні ідеї, створювати комфортний простір навколо себе. Далі детальніше розглянемо актуальні тренди, що вдало з одягу адаптувалися в м’яких меблях і навпаки з меблів перейшли в одяг.

Куртка-стьобанка/ Стьобані м’які меблі

Тренд на стьобання прижився як у верхньому одязі так і в м’яких меблях. Дає безліч можливостей і значно розширює потенціал класичної техніки капітоне, суть якої полягає в оббивці меблів за допомогою спеціальних декоративних ґудзиків, які утворюють ромбовидні складки у вигляді окремих ділянок. Сьогодні завдяки потенціалу промислового стьобання є нагода виконувати різні візерунків, не обмежуючись виключно класичними варіантами — квадратами та ромбами. Стьобана оббивка м’яких меблів виконує не лише естетичну функцію, а й захисну, бо допомагає фіксувати і рівномірно розподіляти наповнювач, що всередині. Дізнатись більше про послугу стьобанння тут, а для наповнення радимо звернути увагу на наповнювач меблевий.

Пальто Честерфілд / Диван-Честерфілд

Як пальто так і диван Честерфілди — є прикладом класичного англійського стилю та аристократичності в одязі та в інтер’єрі. Обидві речі стали відомими завдяки графу Честерфілду. Саме він вперше надів пальто, яке згодом стало справжнім відкриттям вікторіанської епохи і не втрачає своєї актуальності й зараз. А ще згідно розповідей дизайн дивана також належить Філіпу Стенхоупу, 4 графу Честерфілду, що окрім моди, особливо цінував комфорт. Прикметними ознаками цього дивану є: круглі підлокітники і спинка однієї висоти, ромбоподібне стьобання, що в класичному варіанті виконується у техніці капітоне на шкіряній оббивці, а в більш сучасних версіях за допомогою промислового обладнання без використання ґудзиків з оббивкою не обов’язково з натуральної шкіри.

Пуховик/Диван-пуховик

Пуховик на декілька сезонів закріпився трендом як у подіумних колекціях так і в сегменті мас-маркету. Дизайнери експериментують з фасонами додають додаткові деталі, створюють принти та декор, шукають нові варіанти наповнення такої практичної та звичної для всіх речі. Популярність пуховика знайшла свій вплив і в дизайні м’яких меблів. Наприклад, деякі сучасні моделі диванів формують з надоб’ємом, що з вигляду нагадують основу пуховика, а підлокітники мають схожість з рукавами. Щоб досягнути бажаних параметрів та об’ємності варто приділити увагу вибору наповнювача. З асортиментом меблевих наповнювачів рекомендуємо ознайомитись тут.

Слідкуйте за оновленням нашого блогу та будьте в курсі усіх актуальних новинок та трендів. Якщо виникають питання ви завжди можете написати нам у соціальні мережі або ж на пошту.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader