К.ТЕКС підтвердив свої високі стандарти якості сертифікатом ISO 9001:2015

З першого дня нашої роботи ми ставимо перед собою найвищу планку, постійно працюючи над удосконаленням продукції, технологічних процесів, а також взаємодії з клієнтами та розвитком команди. Серед всіх змін та інновацій, які ми впроваджували, одне завжди залишалося незмінним – наша відданість високій якості нашої продукції.

Наше зобов’язання перед високими стандартами підтверджене отриманням сертифікату ISO 9001:2015. Він є свідченням нашої здатності відповідати міжнародним нормам та конкурувати на глобальному ринку, підтримуючи стабільно високу якість нашої продукції.

Ми вдячні кожному працівнику ТОВ «К.ТЕКС», чия щоденна праця зробили це досягнення можливим. Окрема подяка всім, хто підтримував нас на цьому шляху: команді міжнародних консультантів у проєкті підтримки МСБ від ЄБРР “Консультації для малого бізнесу – Міжнародна експертиза”; USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Розуміючи критичну роль сертифікації продукції для розвитку експорту, наш наступним кроком є посилення нашої бази сертифікації.

Дякуємо за довіру та підтримку українського виробництва!

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader