Жіночність та комфорт у верхньому одязі NINE

Розкажіть про ваш бренд?

NINE – це капсульний бренд жіночого одягу. В кожній капсулі ми випускаємо до 9 різних моделей. Завдяки цьому наші клієнти легко збирають свій гардероб в одному місці. Філософія нашого бренду звучить так: «Ти можеш більше». Про це говорить наш проект One for One, завдяки якому ми одягаємо дітей із дитячих будинків, і всі наші клієнти, які щоразу отримують компліменти в нашому одязі. А тут, знаєте, доведено: коли маєш надзвичайно гарний вигляд, то з’являється впевненість в собі, а там перемоги і це відчуття «Я можу більше!».

А ще в нас завжди надзвичайні тканини, квіткові принти і всі пастельні відтінки: від рожевого до бузкового.

Як давно у вашому асортименті з’явився верхній одяг? Що це були за моделі? 

Верхній одяг у нас з’явився в наш перший холодний сезон, ще восени 2015 року. Це були кашемірові пальто. Тоді нашому бренду було всього 4 місяці – і ми випустили тільки 2 моделі: сіре з рожевим коміром і бежеве з хутром пальто. На весну ми розширили лінійку – і вже щосезону виходять повноцінні капсули. Минулої зими ми вирішили додати до нашого асортименту зимові позиції: пуховики, парки й утеплені пальто. І це був справжній challenge для нас.

З якими труднощами зіткнулися при виготовленні верхнього одягу?

Спершу – це був пошук якісної плащової тканини. Мені абсолютно не хотілось і досі не хочеться використовувати дешеву неякісну плащову тканину, яка на більшості виробах. Тому методом помилок і спроб ми все-таки знайшли нашу ідеальну плащівку, яка досить щільна, не пропускає вологу і повітря, і в якій я впевнена на всі 100%.

Далі важко було знайти утеплювач. Пам’ятаю, як опитувала всіх знайомих, днями-ночами сиділа на форумах і гуглила-гуглила!!! Так само добре пам’ятаю, як знайшла вас, K.tex, і як задавала мільйон питань менеджеру по телефону.

Ну, і, третє, – сам відшив. Наші швеї ніколи раніше не шили пуховики і парки. Довелось вчитись і опановувати обробку. Тоді ми одну парку шили 3 дні, а пуховик – 2. Та й пуховики ми ще стьобали вручну. І яке щастя, коли цього року ми модернізували всі процеси і що я домовилась із вами щодо стьожки на пуховики. Для всіх нас це тягар з плеч і прискорення процесів удвічі.

З якими тканинами, фурнітурою та утеплювачами працюєте? 

Для кашемірових або шерстяних пальто ми обираємо slimtex®, для пуховиків і парок – Termoloft®. TERMOLOFT® вважаю одним із найкращих утеплювачів. Тестую його вже 2 холодний сезон. Легкий, дуже теплий і надзвичайно комфортний в догляді. Я просто перу пуховик в машинці і знаю, що на ранок він буде в ідеальному стані.

Поділіться власними лайфхаками роботи з утеплювачами?

NINE завжди турбується про деталі. Тому ми будь-який утеплювач стьобаємо ще із тонким шаром спанбонду. Це дозволяє ще краще зберігати тепло і максимально утримувати волокна утеплювача.

Яка модель верхнього одягу Nine є найпопулярнішою у цьому сезоні? Розкажіть про її створення?

Це наш пуховик, що тримає лідерство вже другий сезон. Трішки вище коліна і більш трапецивидної форми. З капюшоном і хутром на ньому. Коли його одягають, кажуть: «Я така дівчинка-дівчинка»

Ви часто експериментуєте з фасонами? 

Якщо говорити про верхній одяг, то ні. Ми знайшли свої ідеальні лекала і можемо трішки видозмінювати їх щосезону або ж «гратись» з кольорами.

Якщо про легкий одяг, то значно частіше. Звісно, і тут в нас є базові позиції, якими славиться бренд NINE. Втім, завжди хочеться чогось нового. Тому в легкому одязі новим лекалам завжди так.

Яким, на вашу думку, має бути якісний верхній одяг для осені та зими?

Витривалим. Особливо, зимовий. На осінь у більшості жінок є кілька варіантів пальто або куртка, пальто і, приміром, теплий кардиган. Різні варіації. Взимку – зазвичай це одна або дві позиції. Тому пуховик/парка точно мають витримувати багаторазове прання і при цьому не втрачати свого зовнішнього вигляду. А ще бути теплим і максимально жіночним.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader