Збираємось в гори: рекомендації від Termoloft

Зима у самому розпалі. Можливість покататися на лижах, сноуборді чи підкорити засніжену гірську вершину приносить задоволення не лише любителям спортивного екстриму, а й тим, хто просто любить активний відпочинок.

І тих і інших – об’єднує не лише спільне захоплення, а й потреба мати якісний та теплий одяг. Ми зібрали для вас  трохи  корисної інформації.

Умовно повну комплектацію одягу для зимових видів спорту можна поділити на три шари: перший – білизна (рекомендують гіпоалергенну з термоефектом), другий – утеплювальний шар, і зауважимо, що утеплювальний шар — це не лише утеплювач у куртці чи комбінезоні, а й різноманітні жилетки, спеціальні светри, рукавиці та ін), третій шар – водонепроникний (рекомендують звертати особливу увагу на властивості тканини верхнього шару одягу). Правильно підібрані матеріали для кожного шару – є запорукою тепла та комфорту.

Як правильно вибрати лижний костюм

Лижний костюм (комбінезон чи окремо куртка та штани) обов’язково має бути волого- та вітронепроникний, крім цього важливо, щоб він зберігав природнє тепло. Функція волого- та водонепроникності досягається за рахунок якісної тканини верху та нижнього утепленого шару. Саме тому при покупці радимо запитувати про тканини та утеплювач з якого виготовлений костюм. Щодо зберігання природного тепла, то в лижному костюмі цю функцію напряму виконує утеплювальний шар. Щоб бути впевненими у якості рекомендуємо одяг на TERMOLOFT active. Інноваційна технологія утеплювача дає можливість не лише зберігати природнє тепло, а й допомагає почувати себе комфортно при дуже низьких температурах.

Об’ємність та вага одягу

Обираючи одяг для активного зимового відпочинку чи конкретно для катання на лижах обов’язково звертайте увагу на його вагу та об’ємність. Слід розуміти, що спуск з гори чи наприклад, катання на сноуборді потребує швидкої реакції і гнучкості дій. Тому очевидно одяг не має бути надто важким та об’ємним, щоб не сковувати рухову діяльність. Зменшити показник ваги одягу та об’ємність можна за рахунок вдало підібраного утепленого шару. Бажаних показників комфорту можна досягти із форматом TERMOLOFT active. Адже при його розробці були враховані особливості експлуатації в екстремальних умовах.

Подбайте про утеплене взуття

Щоб повністю почувати себе в комфорті потурбуйтесь не лише про одяг, а й про взуття. Крім верхнього шару з ефектом водовідштовхування, воно обов’язково має мати придатну підошву, декілька шарове устілкове полотно з утеплювачем. Рекомендуємо для утеплення – взуттєвий асортимент K.tex.

Для любителів не лише покататися на лижах чи сноуборді, а й податися в гори – запасіться спальними мішками, утепленими рукавицями та шапками. І обов’язково пам’ятайте про правила безпеки.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader