Японська естетика у верхньому одязі Nimble Scissors

Розкажіть про створення вашого бренду?

Я, Олена Косенко, модельєр-конструктор та дизайнер одягу за фахом. Вже більше 11 років професійно створюю одяг і є засновницею бренду Nimble Scissors. Задовго до відкриття першого в Одесі магазину Nimble Scissors у 2014 році, я працювала з клієнтами індивідуально, приймала участь у колабораціях з іншими дизайнерами та створювала готовий одяг. Заснування власного бренду – було лише питанням часу.

Як давно у вашому асортименті з’явився верхній одяг?

Верхній одяг з’явився у нашому асортименті у 2015 році. Цьому передував етап тестування та вдосконалення моделей, який тривав один рік.

З якими труднощами зіткнулися при виготовленні верхнього одягу?

Основною проблемою, з якою ми зіткнулися, це був замалий вибір фурнітури на ринку. Проте, завдяки нашому досвіду і гарним взаєминам з постачальниками сировини ми досить легко вирішили цю проблему.

За якими принципами підбираєте матеріали?

Утилітарність та стиль – є основними критеріями при виборі матеріалів.

З якими тканинами, фурнітурою та утеплювачами працюєте?

Основою для більшості нашого верхнього одягу є італійська плащівка Moncler у різноманітних фактурах. Для підкладу ми використовуємо футер. Утеплювач завжди синтетичний – утеплювач Hollowsoft® або тонкий утеплювач slimtex®. Фурнітура – завжди YKK.

Для яких фасонів використовуєте утеплювач Hollowsoft®?

У сезоні 2018-2019 рр. утеплювач Hollowsoft® – є основним утеплювачем колекції (короткі куртки з великими капюшонами, довгі теплі пальто та хіт цього сезону подовжена куртка «Бомбер»).

Для яких фасонів використовуєте тонкий утеплювач slimtex®?

Цей утеплювач ми використовуємо для створення чоловічих моделей.

Поділіться власними лайфхаками роботи з утеплювачами?

Мій основний лайфхак – це японський підхід до роботи. Я прагну вдосконалювати свою майстерність від виробу до виробу кожного дня.

Яка модель верхнього одягу Nimble scissors є найпопулярнішою у цьому сезоні? Розкажіть про її створення?

В цьому сезоні найпопулярніша модель – це довге зимове пальто. При створені цієї моделі я об’єднала найкращі елементи нашого верхнього одягу і так з’явився новий унікальний силует. Завдяки своїй конструкції таке пальто ще більш комфортне та тепле.

Ви часто експериментуєте з фасонами?

Так, я маю можливість і полюбляю експериментувати з фасонами. Роблю це невеликими партіями та слідкую за відгуками клієнтів у магазині та в інтернеті. Найпопулярніші моделі запускаються у виробництво.

Яким, на вашу думку, має бути якісний верхній одяг для осені та зими?

В першу чергу верхній одяг має бути максимально утилітарним та стильним. Він має витримувати різноманітні погодні умови такі як дощ, сніг, а також бути простим в експлуатації та легким у догляді. Всі ці принципи ми використовуємо при створенні нашого верхнього одягу.

Фото: © Nimble Scissors

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader