Як виготовляти якісний зимовий одяг для дітей: досвід TM Be Easy

В рамках Ukraine Kid’s Fashion Week, який проходив 16 грудня в Lavina mall, наші партнери TM Be Easy показали колекцію дитячого зимового одягу. Нам приємно, що для її створення використані утеплювачі від K.tex.
Більше дізнатися про зимову колекцію та особливості роботи над верхнім одягом для дітей можна в інтерв’ю із засновниками TM Be Easy. Особливо рекомендуємо для прочитання усім батькам.

1) Розкажіть детальніше про моделі представлені у показі Ukraine Kid’s Fashion Week?

В показі представлені моделі зимової колекції. Це комплекти для повсякденного носіння, лижні комплекти, куртки та пальто для школярів. Всі представлені моделі виконані з мембранної тканини з параметрами 5к / 5к. Це означає, що дитина може гуляти і гратися зі снігом без ризику промокнути або замерзнути. Дихаючі властивості мембрани дозволяють відводити випаровування від тіла, дитина не потіє, а значить не мерзне, а додаткове тефлонове покриття тканини, додає комплектів зносостійкості, збільшуючи час між пранням.

2) На яку погоду вони розраховані?

Вся зимова колекція TM Be Easy розрахована на температурний режим від 0 до -20° С. Це обумовлено тим, що після -20° С мікропори мембрани втрачають дихаючі властивості, але при цьому комбінезон захищає дитину від охолодження і при більш низьких температурах. Усі вироби розраховані на нашу зиму, а це значить що дитина буде відчувати себе комфортно і в дощ, і в сніг, і в мороз.

3) Що вас надихнуло на створення колекції?

Нас надихають наші діти. Всі речі ми тестуємо на них, а також даємо одяг дітям знайомих, щоб вони склали свою думку, допомогли виявити недоліки. Принти ж ми замовляємо у дизайнерів. А наші матусі-підписниці допомагають вибрати найкращі варіанти для нових колекцій шляхом голосування в соціальних мережах. Ми відкриті до діалогу з нашими покупцями і прислухаємося до їхньої думки і рекомендацій, і кожна колекція розробляється з урахуванням значущих побажань.

4) З якими складнощами стикаєтесь при виготовленні одягу для дітей?

На жаль, легка промисловість не досить розвинена в Україні, саме тому ринку не вистачає вітчизняних виробників якісної фурнітури і комплектуючих. Імпортна сировина дуже сильно впливає на ціну готового виробу, а також терміни її виготовлення. Часті затримки з відвантаженням дитячого одягу пов’язані з несвоєчасними поставками сировини. З огляду на велику кількість різних комплектуючих, дуже складно перейти до замкнутого циклу, щоб виключити цей фактор. Актуальним залишається і питання кадрів. Це питання доводиться замінювати придбанням сучасного автоматичного і напівавтоматичного обладнання.

5) З якими тканинами, фурнітурою та утеплювачами працюєте?

Працюємо тільки з перевіреними постачальниками, які виробляють якісну сировину. Тканини використовуємо з плетінням рип-стоп, пористим мембранним покриттям і покриттям Тефлон. В якості підкладки для зимових курток використовуємо Корал-фліс – один з найбільш м’яких, і дорогих видів флісу. Підкладка рукавів і штанин – поліестер, що не продувається, дає додатковий захист від вітру. Утеплювач і блискавка – вітчизняних виробників.

6) Поділіться власними лайфхаками роботи з утеплювачем?

Використання тонкого утеплювача slimtex®, дозволило нам зробити тонкий, комфортний і теплий одяг. Але це, не єдиний утеплювач, який ми використовуємо у виробництві. Наприклад, при виготовленні головних уборів – шапок шоломів, ми використовуємо утеплювач Hollowsoft®. У минулому році, при пошитті курток-парок використовували Синтетичний пух. Використання нового матеріалу, такого як спанбонд дало можливість зробити щільнішими та естетичнішими деякі деталі одягу. Широкий асортимент компанії К.tex дає можливості для реалізації будь-яких дизайнерських ідей.

7) Розкажіть про найпопулярнішу модель чи моделі у Вашому асортименті?

Популярними були і залишаються зимові комплекти для дітей у віці від 2-х до 7 років. У цьому віці діти активно пізнають світ, люблять грати зі снігом і стрибати по калюжах. Ми допомагаємо їм не обмежувати себе в пізнанні навколишнього світу і даємо спокій батькам, що їх дитина залишиться повністю сухою і не захворіє.

8) Поділіться порадами як правильно вибирати зимовий одяг для дітей (на що звернути увагу в першу чергу)?

Термокомбінезон не підходить всім дітям. Це повинні враховувати батьки дітей, які люблять спокійні прогулянки. Діти «мерзляки» повинні мати піддягання із флісу.
Дуже важливо дотримуватися принципу багатошаровості. От наприклад, ми робимо одяг трохи на виріст, тому не завжди «корисно» брати одяг на кілька років вперед. Дитина дуже часто відчуває дискомфорт в одязі не за розміром. З огляду на те, що після сезону носки наш одяг зберігає товарний вигляд, його можна реалізувати на вторинному ринку. Також радимо дотримуватися рекомендацій щодо догляду, щоб комбінезон виконував свої функції і мембранне покриття не руйнувалося.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader