Використання спанбонду: харчова промисловість та пакування

Використання спанбонду у повсякденному житті не обмежується лише виготовленням одягу та інших засобів захисту, які стали особливо актуальними в карантинний період. Без цього матеріалу складно обійтися в багатьох, важливих для підтримування комфортного рівня життя, сферах. До них належать легка та харчова промисловість, сільське господарство, будівництво та ландшафтний дизайн, фармацевтика, косметологія та ін. У публікації детальніше зупинимося на використанні спанбонду у харчовій промисловості, а саме в якості пакувального матеріалу.

Харчова промисловість

Спанбонд, як і багато інших нетканих матеріалів, використовуються для різноманітних контактів з харчовими продуктами. У багатьох випадках завдяки абсорбції надлишку рідини — це дозволяє значно покращити термін зберігання багатьох продуктів, що схильні швидко псуватися та забезпечує оптимальну презентацію клієнтам-покупцям.

Абсорбуючі властивості спанбонду

Окремо хочемо звернути увагу на абсорбційні властивості спанбонду. Оскільки матеріал може блокувати рідину, але пропускати вологу, його часто використовують для мішків з вологою або для нейтралізації запаху, наприклад, для упаковки та транспортування харчових продуктів. Покриття зі спанбонду може також використовуватися для поглинання олії.

Способи використання спанбонду у харчовій промисловості:

 • Харчове обгортання: м’ясо, сир, риба тощо
 • Пакетики для чаю та кави
 • Абсорбційні сумки та мішки
 • Ізоляційні пакети та поглиначі кисню

Серед переваг використання спанбонду у харчовій промисловості виділимо такі, як легкість переробки та компостування, висока стійкість до розриву, мала вага, тривалий термін зберігання та безпека для навколишнього середовища. Детальніше з асортиментом спанбонду можна ознайомитися тут.

Захисна та декоративна упаковка

Спанбонд широко використовується у текстильній промисловості, а також для упаковок. Він забезпечує бажаний рівень міцності і належний зовнішній вигляд упаковки. Спанбонд однаково добре виконує як захисну функцію, так і підходить для отримання гарного зовнішнього вигляду при низькій собівартості. Бажаний колір, марка або логотип будь-якої конфігурації можна легко розмістити на такому пакуванні. Спанбонд підвищує функціональність виробів, адже робить пакування більш стійким до зминання і може добре зберігати форму. Матеріал активно використовується для виготовлення сумок для покупок, подарункових пакетів, мішечків для зберігання продуктів, сумок для одягу, чохлів для автомобіля, меблів та текстильних виробів. Ближче познайомитись з асортиментом спанбонду можна тут.

Переваги використання спанбонду:

 • Стійкість до розриву
 • Зручно розрізати, штампувати, шити, клеїти, ламінувати
 • Невелика вага
 • М’якість
 • Легко додавати антистатичні та пом’якшувальні засоби
 • Стабільність кольору
 • Міцність
 • Хімічна інертність

Звертаємо увагу, що експерти пакувальної галузі знаходять безліч перспективних рішень із використанням спанбонду та інших нетканих матеріалів, які сприяють покращенню щоденного побуду людини. Наприклад, пакети для очищення кисню, що використовується для харчових продуктів та антистатична упаковка для комп’ютерної техніки, — лише декілька варіантів з сучасних інноваційних застосунків спанбонду. Гнучкість, яку показує цей матеріал в роботі є свідченням його великого потенціалу для створення екологічного та економічно вигідного пакувального середовища сучасності та майбутнього.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader