Геотекстиль Dоrtex®: застосування у будівництві доріг

Геотекстиль призначений для використання в будівельних роботах для поділу, фільтрації, осушення, захисту, стабілізації. Матеріал добре підходить для дорожніх робіт, будівництва, наземних систем, дренажу/фільтрації, гідравлічних робіт і видалення відходів. У статті детальніше зосередимося на будівництві доріг різних типів та розглянемо можливості використання геотекстилю Dоrtex® відповідно до виділених сфер.

Сфери застосування геотекстилю Dоrtex® у будівництві доріг

Постійні дороги

Шляхом поділу різних шарів матеріалу геотекстиль Dоrtex® стабілізує дорожні конструкції, схильні до динамічних і статичних навантажень.

Тимчасові дороги

Геотекстиль Dоrtex®, покладений під шаром гравію, підвищує тримальну здатність тимчасової дороги, яка, таким чином, зможе витримувати регулярне навантаження транспорту. Тому автомобілі, трактори та інші транспортні засоби не грузнуть в шарі гравію.

Автомобільні стоянки

Тверді, статично навантажені поверхні стоянок вимагають стабільної основи. Геотекстиль Dоrtex® розділяє шари з різних матеріалів, забезпечуючи, тим самим високу тримальну здатність та підвищує термін експлуатації таких об’єктів.

Розширення дорожнього полотна

Геотекстиль Dоrtex® забезпечує поділ і стабільність між підставою і верхніми компонентами дороги.

Ремонт асфальтового покриття

Матеріал не дає воді проникати вниз, у тримальні шари, тим самим захищаючи дрібнозернисті матеріали, які містяться в них, від вимивання. Це знижує ризик появи тріщин і вибоїн в поверхні асфальтового покриття.

Аеропорти

У конструкціях таких як аеропорти, покриття відчуває сильні навантаження, тому геотекстиль Dоrtex® стабілізує тримальні шари, завдяки чому вони протистоять динамічним навантаженням, а поверхня довше служить залишаючись без ушкоджень.

Залізниці

Внаслідок збільшення маси і швидкості руху поїздів, тримальні шари залізниць піддаються активним навантаженням. Геотекстиль Dоrtex® стабілізує підставу, завдяки чому вони можуть витримувати динамічні навантаження.

Дізнатись більше про сфери використання геотекстилю Dоrtex® можна буде у наступних публікаціях. Якщо виникають запитання — пишіть нам на електронну пошту, або ж телефонуйте.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader