Відкрийте світ вогнестійких матеріалів К.ТЕКС на виставці “SECURITY 2.0”

Компанія “К.ТЕКС” запрошує вас на виставку “SECURITY 2.0”, що відбудеться 4-5 жовтня у виставковому центрі “ACCO International” у місті Київ.

На цій виставці ви зможете познайомитися з рядом революційних рішень в галузі безпеки та технологічних інновацій, презентованих компанією “К.ТЕКС”. Ми пишаємося представити вашій увазі два надзвичайних продукти: EMBERTEX™ – вогнестійкий матеріал та самозагасаючий утеплювач з антипіреном K.TEX.

EMBERTEX™ – вогнестійкий матеріал майбутнього

EMBERTEX™ – це вогнезахисний матеріал, який вже зараз може змінити ваш погляд на безпеку та теплоізоляцію. Він не горить, не плавиться та не капає, забезпечуючи найвищий рівень захисту від вогню. Одночасно він є легким і комфортним у використанні, а його висока тепло- і звукоізоляція робить його незамінним в різних галузях, включаючи будівництво, текстильну промисловість та протипожежний захист.

Самозагасаючий утеплювач з вмістом антипірену K.TEX

Самозагасаючий утеплювач з вмістом антипірену K.TEX – це високотехнологічний утеплювач, який ефективно запобігає поширенню полум’я. Завдяки своєму складу він не піддається горінню, що робить його ідеальним для використання в спецодязі, матрацах та навіть елементах декору.

Де і коли:

  • Місце: Київ, виставковий центр “ACCO International”, проспект Берестейський, 40-Б, парк ім. Івана Багряного (кол. Пушкіна).
  • Дата: 4-5 жовтня

Робочі години виставки:

  • 4 жовтня: з 9:00 до 18:00
  • 5 жовтня: з 9:00 до 16:00

Вхід на виставку здійснюється за паспортами та бейджами, які можна отримати на місці. Просто підійдіть із запрошенням до будь-якого оператора у зоні “Реєстрація”, і вам видадуть бейдж після заповнення анкети.

Запрошення Security 2.0_К.ТЕКС

Не пропустіть цю унікальну можливість відкрити для себе світ інноваційних матеріалів. Приєднуйтесь до нас на виставці SECURITY 2.0!

З нетерпінням чекаємо вас на виставці!

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader