Верхній одяг з родзинкою та комфортом від бренду Zosya Yanishevska

Розкажіть про створення вашого бренду?

Торгова марка Zosya Yanishevska була заснована влітку 2014 року двома сестрами Ірою і Юлею Янішевськими. Бренд починав зі створення аксесуарів — шапок, шарфів, мітенок (рукавички без пальців). Продукція дуже швидко стала популярною серед відвідувачів київських ярмарків та фестивалів.

Як давно у вашому асортименті з’явився верхній одяг?

Вже буквально через кілька місяців в асортименті Zosya Yanishevska з’явився перший одяг — спідниці, светри, плаття. А до початку зими 2015 року, ми виготовили пальто і куртки. Але раніше для верхнього одягу ми не використовували «серйозні» утеплювачі. Наприклад, у 2015 і 2016 роках наші зимові моделі шилися на синтепоні. З 2017 року ми були готові утеплювати наших клієнтів на іншому рівні, більш серйозно. Тим більше на це був відчутний попит.

З якими тканинами, фурнітурою та утеплювачами працюєте?

У наших демісезонних і зимових моделях ми використовуємо утеплювач Hollowsoft® та Синтетичний пух by K.tex. Тканини ми використовуємо здебільшого німецькі, французькі та італійські. Головні умови для нашої погоди це здатність не промокати та зберігання тепла.

Чи складно підібрати утеплювач для ваших моделей одягу?

Зовсім нескладно. Завдяки нашому менеджеру з K.tex процес підбору потрібного утеплювача дуже простий і зрозумілий.

Ви часто експериментуєте з фасонами?

Ми постійно вводимо в асортимент нові моделі. Пробуємо різні кольори і фактури в рамках однієї моделі. Різноманітність утеплювачів дозволяє нам відчувати себе досить вільними в реалізації наших ідей.

Яка модель створеного вами верхнього одягу є найпопулярнішою? Розкажіть про її створення?

Наша найпопулярніша модель — двостороннє пальто на утеплювачі Hollowsoft®. Просторе, об’ємне, вільне, дуже тепле та легке. Воно дуже полюбилося нашим клієнтам.

Яким, на вашу думку, має бути якісний верхній одяг для осені та зими?

Зимовий одяг має бути яскравим, красивим, просторим (під ним має міститися ще кілька шарів одягу) зручним,  таким, щоб не сковував рухів. Це те, що залежить від нас, як від дизайнерів і виробників. І при цьому верхній одяг повинен бути теплим та легким. А це вже в першу чергу забезпечується утеплювачем!

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader