Верхній одяг з любов’ю від бренду byMе

Розкажіть про створення вашого бренду?

Як би банально не звучало, але наш бренд створений завдяки любові.

Нам не вистачало спілкування один з одним і ми вирішили створити бізнес, щоб завжди бути поруч. Стартом була майстерня шкіряних ременів. Згодом у нас з’явилися аксесуари, а далі ми підготували першу капсульну колекцію одягу.

Як давно у вашому асортименті з’явився верхній одяг?

Перші пальто ми випустили 2 роки тому. Незвичайний принт і додатковий утеплювач припав до душі дівчатам. Це особливе пальто стало візитною карткою byMe на цілий осінньо-зимовий сезон.

З якими тканинами, фурнітурою та утеплювачами працюєте?

По тканинах та фурнітурі у нас дуже багато підрядників. Всіх не перелічити. А ось з приводу утеплювачів на даний момент ми працюємо з компанією К.tex. Якісні утеплювачі, своєчасне виконання замовлень та чудовий менеджер, яка нас веде.

Поділіться власними лайфхаками роботи з утеплювачами?

Маємо лайфхаки, але це наш маленький секрет:)

Які, на вашу думку, переваги має використання двох утеплювачів для виготовлення верхнього одягу?

Комбінація двох утеплювачів дозволяє збільшити температурний режим виробу, завдяки максимальному утриманню тепла всередині. Дівчата кажуть, що в наших стьобаних пальтах дуж-е-е-е-е тепло. Дійсно, розраховані для сильного морозу.

Яка модель верхнього одягу Бренд byMе є найпопулярнішою у цьому сезоні? Розкажіть про її створення?

Для кожного зимового сезону ми пропонуємо стьобані пальта для повсякденного носіння, і так само вовняні «класичні» пальто з додатковим утеплювачем – для офісного образу, в тому числі і під каблук.

Ви часто експериментуєте з фасонами?

Ми намагаємося дотримуватися стилю byMe, але стрімко розвиваючись ми готові до експериментів і в сезоні Spring/Summer 2019 у нас буде кілька сміливих моделей.

Яким, на вашу думку, має бути якісний верхній одяг для осені та зими?

Річ має приносити задоволення, милувати око, бути зручною і зберігати тепло. Потрібно створювати пальто таким, щоб дівчата носили його з задоволенням, навіть у найлютіший мороз і відчували себе принцесами. З’єднуємо в одне ціле: тепло + красиво.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader