Утеплювач Hollowsoft®: демісезонні та зимові куртки

Куртка чи не найбільш універсальний та улюблений варіант верхнього одягу для усіх поколінь. У публікації ми розглянемо варіанти демісезонних та зимових курток та дізнаємося трохи більше про вибір щільностей утеплювача Hollowsoft® для різних сезонів.

Переваги утеплювача Hollowsoft®

Утеплювач Hollowsoft® створювався з урахуванням погодних умов нашої кліматичної зони. Він добре адаптований під дощ та вітер, а також не боїться зимових морозів. Саме різноманітність погодних умов вплинула на формування лінійки щільностей утеплювача. Асортимент Hollowsoft складається з п’яти форматів: 80, 100, 150, 200, 300 г/м2 .

Перевагою утеплювача Hollowsoft® є «запаяна поверхня» з двох сторін. Вона дає можливість уникнути проблем з міграцією волокон через тканину верху. До технологічних плюсів Hollowsoft® належить легкість в обробці (утеплювач не сипиться під час розкрою, адже виготовлений з якісної первинної сировини) а також Hollowsoft® зручно стьобати, що дає можливість виробникам експериментувати з візерунками та створювати нові цікаві форми.

Демісезонні куртки

Однією з важливих вимог, які ставляться до демісезонних курток є легкість. Щоб перехід з теплої на холодну погоду був приємним, верхній одяг має максимально цьому сприяти. Утеплювач Hollowsoft® створений із високоякісної сировини, тому він не обтяжує виріб. Для досягнення максимальної легкості рекомендуємо звернути увагу й на тканину верху. Варто відмовитися від важких теплих тканин актуальних для зимового сезону на користь легких дихаючих матеріалів, що збережуть сухість навіть у сильних дощ. Наприклад, одним із класичних варіантів демісезонних курток є модель зі швидковисихаючого поліестеру та підкладкою на утеплювачі Hollowsoft® зі щільністю 80 або 100 г/м2 . Така модель в залежності від індивідуальних вподобань споживача може бути реалізована у будь-якому фасоні: куртка-стьобанка, куртка у спортивному стилі, утеплений піджак та ін.

Для демісезонних курток верхній шар також часто формується з таких матеріалів як шкірзам, джинс, натуральна шкіра, болонья (звичайна та з водовідштовхуючим шаром), рідше велюр, вельвет, твід та інші тканини, які мають нижчі експлуатаційні властивості для дощової, вітряної погоди. Щодо вибору утеплювача під перелічені тканини, то як і для поліестеру – рекомендуємо Hollowsoft®  зі щільністю 80 або 100 г/м2.

При формуванні конструкторського пакету виробу зверніть увагу на якість матеріалів, на відповідність обраній щільності утеплювача щільності підкладочної тканини та тканини верху.

Зимові куртки

Окрім комфорту і легкості зимові куртки мають бути адаптовані для морозів, а отже мають мати вищі теплоізоляційні властивості. Відповідно щільність тканин та утеплювача має бути більшою ніж у демісезонних курток. Що стосується утеплювача, то популярним сьогодні способом є його використання у два шари. При такому утепленні рекомендується брати утеплювач меншої щільності, наприклад, Hollowsoft® у два шари зі щільністю 80 або 100 г/м2. Для підсилення теплового ефекту часто використовують, наприклад, основний шар – Hollowsoft® зі щільністю 150 г/м2, а додатковий беруть Hollowsoft® 80 г/м2 . Такий варіант особливо актуальний для сильний морозів. Утеплення у два шари рекомендовано для таких елементів як пілочка та спинка. Рукави краще утеплювати одним шаром, щоб залишити їх максимально рухомими. Різноманітність фасонів як демісезонних так і зимових курток дає можливість обрати модель під власний смак.

Дізнатись більше про використання утеплювача Hollowsoft®, його властивості та переваги можна буде у наступних публікаціях.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader