Утеплення еко-шуби: рекомендації від К.tex

Популярність на еко-тренди має прояви у всіх сферах, в тому числі і в моді. Сьогодні є багато брендів, які відмовляються від натуральної шкіри, хутра та пуху використовуючи їх замінники. До них належать матеріали, що дають безліч можливостей для створення одягу, взуття та аксесуарів. Серед поширених і найдоступніших сьогодні є еко-шкіра та еко-хутро. У публікації розглянемо трохи більше особливості утеплення еко-шуб для різних сезонів.

Еко-шубні тренди

Ще з минулого сезону одним з найбільших фаворитів серед шуб є моделі з штучної овчини різних фактур — від поверхні з вираженою кулястістю до більш м’якої і рівної фактури. Переваги цього матеріалу окрім широкої варіантивності колірної та фактурної палітри, що належать більше до естетичних факторів, також є зручність у носінні та догляді, висока міцність та довговічність у порівнянні з натуральними аналогами.

Серед прихильників класичних варіантів шуб користується популярністю норкова еко-шуба, яка за рівнем якості та варіативністю фасонів не відстає від натурального аналога. В основу виготовлення цього матеріалу здебільшого закладені синтетичні нитки та акрилові волокна, що з вигляду нагадують натуральне хутро. Для створення більшої природності до складу добавляють також волокна віскози, це дозволяє отримати еко-норку за на колір, фактуру і дотик максимально наближену до натурального аналога. Суттєвою перевагою еко-норки є її простота у догляді, крім цього у шубі з такого матеріалу не заводиться міль на відміну від натурального аналога.

Вибір утеплювача для еко-шуби

Більшість моделей еко-шуб, які орієнтовані на осінь/зиму/демісезон виготовляють на утепленій підкладці. Вибір матеріалу для утеплення, як і в більшості випадків залежить від фасону та від сезону. Але для еко-шуб є ще одне не формальне правило вибору утеплювача — він має бути приблизно удвічі тонший за тканину верху. Якщо ви працюєте з традиційними фасонами то краще уникати супер-об’ємних матеріалів для утеплення. Адже вони зроблять виріб важчим і створять зайвий об’єм при якому навіть модель оверсайз буде виглядати громіздкою і не зручною.

Універсальним рішення для утеплення еко-шуб є тонкий утеплювач slimtex®. Матеріал підходить як для осінніх так і для зимових моделей. Лінійка щільностей дає змогу максимально підібрати варіант для погодних умов, закласти бажаний температурний режим. Крім цього утеплювач абсолютно не обтяжує виріб, адже є легким та не об’ємним. Добре стьобається, тому підходить як для простьобаних так і для простих підкладів.

Для осінніх моделей та демісезону рекомендуємо також звернути увагу на формати утеплювачів Ноllowsoft®  щільністю 80 г/м2 та Termoloft­® basic щільністю 60 г/м2.

Дізнатись більше про утеплення верхнього одягу можна буде у наступних публікаціях. Якщо маєте питання — ми завжди раді відповісти. Пишіть нам на пошту та в соціальні мережі. Дякуємо, що читаєте наш блог.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader