Як вибрати наповнювач для м’яких іграшок

М’які іграшки один із улюблених подарунків як дорослих так і дітей. З кожним роком на ринок виходять нові бренди, що пропонують оригінальну форму чи яскравого персонажа. Але, щоб залишатися у тренді варто приділяти увагу не лише зовнішньому вигляду, а й наповнювачам.

Ми зібрали для вас корисну інформацію про наповнювачі для м’яких іграшок.

Вибираючи наповнювач зверніть увагу на тканину з якої виготовлений виріб:

  1. Наповнювач зелений/коричневий у вигляді кульок відмінно підходить для іграшок із товстих фактурних тканин та іграшок виготовлених способом в’язання.
  2. Наповнювач м’який та аеропух ідеальний варіант для м’яких іграшок-подушок, виготовлених із тонших тканин.

Обираючи наповнювач під тканину зверніть увагу, що жорсткіші наповнювачі вимагають щільнішої тканини. Правильно підібрана тканина верху до наповнювача – забезпечить триваліший термін експлуатації виробу.

Віддавши перевагу синтетичним наповнювачам виробник іграшок отримує не лише якісну сировину, а й експлуатаційні характеристики, що дуже важливі для кінцевого споживача. Наприклад, можливість прання у щадному режимі. Ця властивість особливо добре проявляється, коли діти обираючи собі улюблену іграшку не розлучаються з нею і носять повсюди. Внаслідок чого вона швидко забруднюється і потребує чистки. Із синтетичними наповнювачами, на відміну від натуральних, вона можлива. При цьому зберігаються усі первинні властивості виробу.

Наповнювачі для великих і маленьких іграшок

Для виробників м’яких іграшок, котрі роблять акцент на великій формі рекомендовано обирати наповнювач, що добре зберігає об’єм, наприклад, фірмовий від K.tex, котрий має високий показник стискання та жорсткості. Для маленьких іграшок, з якими частіше за все малюки засинають, або люблять їх брати з собою повсюди – радимо наповнювач м’який чи аеропух.

В асортименті К.tex є наповнювачі з різними функціональними характеристиками, фактурами, кольорами і цінами. Щоб підібрати матеріал для себе, варто, насамперед, дуже добре розуміти свій продукт. Якщо ви початківець у цій справі оцініть весь асортимент наповнювачів, що пропонує ринок, познайомтесь зі зразками різних наповнювачів, а вже потім обирайте, котрий підходить вам фінансово та функціонально.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader