Участь компанії К.tex у кастингу V Міжнародного Конкурсу молодих дизайнерів NFZ

Компанія К.tex прийняла участь у Кастингу V Міжнародного Конкурсу молодих дизайнерів New Fashion Zone. Отримали багато емоцій та вражень, а також переконалися, що легка промисловість в Україні має неабиякий кадровий потенціал.

З особливим захватом і цікавістю ми спостерігали за учасниками номінації OUTERWEAR, бо знаємо, що кожен з них має шанс вирости з конкурсанта до професійного дизайнера верхнього одягу.

Колекції учасників номінації OUTERWEAR вразили різноманіттям стилістики та фасонів, подекуди нетрадиційним підходом до виконання деталей, які мають в собі як функціональну так і естетичну складову, а це надзвичайно важливо при роботі з верхнім одягом.

У цьогорічному відборі до фіналу номінації OUTERWEAR потрапили 5 учасників: Нефьодова Олена, Пошивайло Ірина, Єлейко Маріанна, Тодоренко Марія, Уницька Оксана/Климчук Анастасія.

Ще одним приємним моментом для конкурсантів є програма менторства завдяки якій кожен має нагоду покращити свою колекцію, допрацювати її згідно актуальних тенденцій, технічно-експлуатаційних вимог, потреб і запитів ринку і споживача.

Компанія К.tex також приймає участь у програмі менторства і взяла під свою відповідальність номінацію OUTERWEAR. Впевнені, що завдяки плідній двосторонній співпраці з фіналістами конкурсу та експертами нашої компанії вдасться досягнути позитивного результату.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader