Спанбонд: можливості застосування

Спанбонд може бути одним із шарів пакету стьобання, має позитивний вплив на формування гігієнічної культури медичних закладів, SPA-центрів та салонів краси, виступає сучасною альтернативою поліетиленової плівки у сфері пакувальних матеріалів – це лише деякі аспекти його використання у сучасному житті. Далі детальніше розглянемо кожен з названих пунктів і спробуємо оцінити роль спанбонду у кожному з них.

Формування пакету матеріалів для стьобання зі спанбондом

Якість стьобання пакету матеріалів залежить від багатьох факторів – тканини верху, утеплювача, правильно вибраної щільності утеплювача під щільність тканини та ін. Їх варто враховувати при формуванні шарів стьобання. Використання спанбонду, як одного з шарів стьобального пакету – це ще одна рекомендація щодо стьобання. Спанбонд виконує захисну функцію, а також підвищує термін експлуатації кінцевого виробу.

Використання спанбонду у медичній сфері.

Спанбонд популярний матеріал в медичній сфері, бо він має такі властивості як хімічну стійкість (стійкий до високих температур, має кислотопоглинаючі властивості, завдяки чому може піддаватися стерилізації) та міцність. Спанбонд широко використовується для виготовлення одноразових постільної білизни, медичної одягу та серветок. Вироби зі спанбонду не токсичні та не викликають алергічних реакцій. Мають хорошу повітропроникність одночасно з пилевідштовхувальними властивостями.

Пакування зі спанбонду

Пакування зі спанбонду — розумна ініціатива до якої останнім часом долучились багато світових виробників пакувальної продукції. Така обгортка набагато безпечніша для людини та довколишнього середовища ніж поліетиленовий кульок чи плівка. На інфографіці дізнайтесь більше про переваги спанбонду та варіанти пакування.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader