Спанбонд: корисний матеріал для легпрому

Ера популярності спанбонду у легкій промисловості розпочалася недавно. Адже раніше більшість асоціювало його з пошиттям одноразового одягу та витратними матеріалами для медичної та косметологічної сфер. Зараз маємо іншу ситуацію при якій спектр використання спанбонду значно ширший. У публікації розглянемо трохи детальніше застосування цього матеріалу у легкій промисловості.

Додатковий шар в пакеті утеплення для верхнього одягу

Використання спанбонду може підсилити дію утеплювача, допомогти зафіксувати його, запобігти міграції через тканину верху. До його технологічних переваг належать:

  1. Легкість при розкроюванні, що дозволяє проводити різні маніпуляції з формуванням конструкторського пакету чи використовувати в якості підкладу чи прошарку для окремих деталей.
  2. Зручність стьобання. Із шаром спанбонду стьобані речі виходять естетично привабливіші та надійніші. Адже матеріал допомагає зафіксувати форму та максимально передати стьобаний принт. Тому для досягнення кращого результату рекомендовано при формуванні пакету для стьобання брати один шар спанбонду. Детальніше про послугу стьобання тут.

Підклад для сумок та рюкзаків

Популярним і практичним застосуванням спанбонду є виготовлення найрізноманітніших сумок та рюкзаків. Для них цей матеріал виконує функцію підкладу. І є більш вигідним у порівнянні з іншими варіантами. До його переваг належить ціна, міцність, довший термін експлуатації, а також збереження форми, що важливо при нестандартних конструкторських рішеннях.

Спанбонд у взуттєвій галузі

Ще одна сфера де особливо ефективним є використання спанбонду — це взуттєве виробництво. Наприклад, матеріал може використовуватися для виготовлення заднику, підноска, або ж як допоміжний шар устілки. Сьогодні спанбонд має усі шанси гідно конкурувати як з бавовняними так із трикотажними полотнами, що використовуються для перелічених вище цілей.

Дякуємо, що читаєте наш блог. Нам приємно ділитися корисними матеріалами та шукати нові актуальні теми. Якщо у вас є запитання, ми завжди раді на них відповісти. Пишіть нам на пошту або в соціальні мережі.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader