Стьобані речі – завжди доречі

Популярність стьобаних речей на сьогодні не обмежується верхнім одягом. Дизайнери та бренди із задоволенням експериментують переносячи цей тренд на аксесуари, взуття, комбінезони, спідниці та інший повсякденний одяг.

Ми виділимо декілька найпопулярніших стьобаних речей, які активно використовуються в гардеробі чи не кожного з нас. А також розкажемо вам трохи про палітру стьобальних візерунків від K.tex, що має як класичні так і сучасні варіанти, розроблені спеціально під виробника.

Стьобана куртка


Стьобана куртка – базовий верхній одяг для холодної погоди. Її основною перевагою можна назвати невелику вагу, завдяки якій вона однозначно виграє в порівнянні з пуховиками. А такі характеристики як захист від холоду, відмінний зовнішній вигляд і сполучуваність з різними стилями одягу роблять її універсальним варіантом в гардеробі.

Стьобаний пуховик


Стьобаний пуховик за останні декілька років не втрачає своєї популярності як в колекціях одягу для мас-маркету так і для преміум-сегменту. Можливість відтворити на пуховику різноманітні стьобальні візерунки роблять цю модель одягу затребуваною як серед сучасних fashion-блогерів так і для прихильників комфортного повсякденного стилю взимку.

Стьобаний комбінезон


Стьобаний комбінезон – одна з найпопулярніших дитячих речей для холодного сезону. Для прогулянок на дворі та катань на санчатах вона є незамінною. Щоб зробити комбінезон не лише зручним, а й привабливим ззовні рекомендуємо використати оригінальний стьобаний візерунок, який фахівці нашої компанії допоможуть розробити.

Крім цього стьобані комбінезони сьогодні актуальний тренд не лише у сегменті дитячого одягу, а й жіночого. У колекції Chanel осінь-зима – 2018-2019, Карл Лагерфельд запропонував декілька моделей стьобаних жіночих комбінезонів виконаних в монохромному стилі з класичним візерунком ромбом.

Компанія K.tex допоможе виробниками одягу з елементами стьобання закрити одразу декілька завдань:

  1. Вибрати пакет наповнення напряму у виробника;
  2. Виготовити експериментальні зразки з різними утеплювачами і визначити найбільш оптимальний варіант для вас;
  3. Безкоштовно отримати зразки;
  4. Розробити індивідуальні стьобальні візерунки для одягу або обрати відповідний з наявної палітри візерунків.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader