Тонкий утеплювач slimtex®: секрети комфортного пальта

Не секрет, що утеплювач для пошиття пальта відіграє одну з важливих ролей. Він не менше ніж тканина верху впливає на рівень комфорту та легкості кінцевого виробу. Від утеплювача залежить чи зручно вам буде піднімати руки, згинати лікті та виконувати інші рухи, котрі усі часто робимо у повсякденному житті.

У статті ми вирішили розібратися, на прикладі утеплювача slimtex®, у деяких тонкощах комфорту пальта. Щоб краще показати принципи використання утеплювача і його переваги розглянемо окремо базові деталі пальта.

Спинка

Це «задня основа» пальта. Вона є однією з найбільших за розмірами деталей верхнього виробу. Для демісезонного та зимового варіанту пальта спинку рекомендовано утеплювати. Це пов’язано, перш за все, з погодними умовами, що характерні для нашої кліматичної зони. Тонкий утеплювач slimtex® в асортименті має ряд щільностей, кожна з яких функціонально закриває певне завдання при пошитті пальта.

Вибір щільності slimtex® для утеплення спинки залежить від сезонності та фасону. Загалом ці принципи можна використовувати для підбору щільностей і для інших утеплювачів.

Для спинки демісезонного пальта рекомендуємо використовувати щільності – 80, 100, 150 г/м2. Для спинки зимового пальта підійде slimtex – 150, 200, 250 г/м2. Хочемо звернути увагу на те, що досягнути максимального теплового ефекту пальто може лише тоді, коли якісно підібрані усі матеріали – тканина верху, підкладочна тканина, утеплювач, тому кінцевий результат варто оцінювати комплексно.

 

 

Пілочка

Пілочка – це «передня основа» пальта, що складається з двох частин. Для її виготовлення частіше за все обирають таку саму щільність утеплювача як і для спинки. Тобто, slimtex® формату 80, 100, 150 г/м2 – рекомендовано для демісезонного пальта, а slimtex зі щільностями 150, 200, 250 г/м2 добре підходить для зимових пальт.

Рукав

Рукав один з найрухливіших елементів у пальті. При його утепленні дуже важливо обрати оптимальну щільність, яка б не перешкоджала рухам і не створювала дискомфорту у повсякденному носінні. Є декілька варіантів утеплення рукавів пальта. Наприклад, шиючи демісезонне пальто розраховане на дощову погоду та вітер для утеплення рукавів рекомендуємо slimtex® зі щільністю 80 чи 100 г/м2. Зверніть увагу, що спинка і пілочка у такому пальті може бути більшої щільності – 100 чи 150 г/м2, але для рукава, при легкому демісезонному пальто не варто брати таку ж щільність як для основи, тому що більша щільність може сковувати рухи і створювати певний дискомфорт. Є випадки, коли основу пальта роблять на slimtex®, а рукави залишають не утепленими. І це цілком допустимо при пошитті демісезонного пальта. При утепленні рукавів варто відповідально ставитися до вибору щільності утеплювача. Адже при неправильному виборі щільності до сезону, навіть найкраща якість матеріалу буде без сила. І в кінцевому результаті модель, яку отримали на виході не матиме успіху.

 

Слідкуйте за нашими новими публікаціями у блозі та дізнатись більше про можливості застосування slimtex®.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader