Скандинавський стиль: простота і комфорт інтер’єру

Коли ж, як не восени краще розказувати про такий затишний стиль як Скандинавський? У публікації детальніше розглянемо його особливості, а також розкажемо про популярні м’які меблі та інші предмети в інтер’єрі, які допоможуть створити атмосферу справжнього Hygge.

Особливості стилю

Скандинавський стиль є одним з найпопулярніших в інтер’єрах XXI століття. Його полюблять за простоту та затишок, котрі в сукупності здатні створити комфортний простір для сучасної людини. Як бачимо, ідеальний скандинавський інтер’єр взяв за основу функціональність, прагматизм і чисту естетику мінімалізму.

Прямі лінії

Базові елементи інтер’єру – меблі, вікна, декор та ін. виконані у зрізі «чистих» прямих ліній. Вони є акцентними у Скандинавському стилі і додають ще більше простору в інтер’єр.

Багато світла

Природнє світло є невід’ємною частиною Скандинавського інтер’єру. Саме тому більшість проектів, виконаних у цьому стилі проектуються з великими вікнами, які забезпечують потрапляння достатньої кількості світла у приміщення.

Використання дерева

Одним з основних матеріалів для Скандинавського стилю є деревина. Вона використовується не лише у меблях, а й у різноманітних предметах декору.

Філософія Hygge

Скандинавів вважають найщасливішими людьми у світі. Їхнє сприйняття щастя базується на банальних речах – спілкуванні з друзями, відчутті тепла та затишку та ін. Саме такі прості цінності вони намагаються втілити у інтер’єрі. Тому без м’яких меблів не обійтися.

М’які меблі та домашній текстиль

 

Планковий диван (Plank Sofa by Hans Wegner)

Класичний приклад меблів Скандинавського стилю. Модель спроектована відомим данським дизайнером Гансом Веґнером в 1950-ті рр. і сьогодні має безліч сучасних інтерпретацій. Дерев’яний каркас зазвичай виготовляють із міцної породи деревини, щоб диван міг довго прослужити. Для створення м’якої основи використовують синтетичні наповнювачі з додаванням додаткових допоміжних шарів (їхня кількість і склад залежить від конкретної моделі).

Із синтетичних наповнювачів рекомендуємо звернути увагу на меблевий. Високі експлуатаційні властивості матеріалу допоможуть зробити основу котра прослужить не один сезон при цьому не втративши свої початкові об’єм та пружність. Різноманітність щільностей меблевого наповнювача дає можливість обрати максимально адаптований варіант під м’яку основу.

В’язаний пуф

Універсальна річ у стилі мінімалізм, що добре вписується практично у будь-яку кімнату виконану у Скандинавському стилі. Поверхня пуфа зв’язана з канаток. Це додає особливого затишку інтер’єру. Щоб зберігати округлу форму сама конструкція складається з тканинної основи, яка наповнюється синтетичними кульками. І саме на цю м’яку конструкцію натягується «в’язаний верх».

Щоб пуф був максимально м’яким та комфортним для використання рекомендуємо наповнювач фірмовий. Серед переваг наповнювача варто виділити його пружність, котра допомагає відтворити і тримати округлу форму пуфа та здатність до відновлювання. Саме завдяки цій властивості навіть після багаторазового сідання пуф відновлюється до своєї початкової форми.

Подушок забагато не буває

Скандинавський стиль любить подушки. Їх обов’язково використовують у спальні і не лише для сну та відпочинку, але і як додатковий елемент домашнього затишку. Вітальню доповнюють більш декоративними чи меблевими подушками на яких часто сидять або просто використовують для створення власного комфорту.

Для декоративних та меблевих подушок рекомендуємо звернути уваг на фірмовий та кольоровий наповнювачі. Подушки для сну та відпочинку добре наповнити аеропухом. Матеріал надзвичайно ніжний та м’який та має високий термін експлуатації.

Сподіваємося інформація була корисною. Дізнатись більше цікавого про особливості використання та наповнення м’яких меблів у Скандинавському стилі (і не лише у ньому) можна буде у наступних публікаціях нашого блогу.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader