Що нового у світі пуховиків

Пуховик є в кожному осінньо-зимовому сезоні, вже більше 4 років, тому назвати його просто трендом не можемо, щоб не применшувати його практичну і модну значимість як для люксового сегменту так і для мас-маркету. Власне ця річ, гадаємо, цілком заслуговує класифікуватися як базова, в гардеробі для холодного сезону. У статті розглянемо свіжі пуховикові тенденції та дізнаємося дещо про особливості сучасних моделей.

Актуальні тенденції

Ера 80-х в моді впевнено домінує у цьому сезоні, тому більшість брендів намагалися адаптувати моделі саме в цей контекст, використовуючи такі атрибути як широкі плечі, розлогі коміри, великі накладні клапани на кишенях, прямі силуети та пояси різного розміру на талію. Цю тенденцію добре можна простежити в свіжих моделях від Chanel. Крім згаданих вище елементів, бренд також використав куліски для рукавів, що крім захисної функції мають ще й декоративне значення.

Не традиційне бачення пуховика у новій   колекції Givenchy. Бренд пропонує міні-пуховик у формі болеро скомбінувати з офісним стилем. Поєднуючи такі на перший погляд різні речі, він показує, що пуховик сьогодні не лише може використовуватися для вільних луків, стріт-стайл образі, а й для ділового дрескоду. Ще одним трендом, який пропонує Givenchy є комбінування фактур і фасонів. Наприклад, у свіжій колекції є моделі з пальтовим низом, пуховиковим верхом, а за фасоном – жилет. Такий мікс показує широкі можливості змішування не лише стилів, фактур, а й матеріалів для утеплення в межах однієї моделі. Адже для пальта краще обирати тонкий утеплювач slimtex®, а для пуховикового верху, наприклад, утеплювач Hollowsoft®.

Утеплення пуховиків

Вибір утеплювача для пуховика як і для будь-якого іншого одягу, залежить від багатьох факторів, серед яких фасон, сезон, ціна, технологічні особливості, цільове призначення та ін. Чим чіткіше сформований спектр вимог до матеріалу тим легше звузити коло і знайти потрібний для себе. Серед асортименту компанії К.tex для пуховиків рекомендуємо звернути увагу на такі утеплювачі  як Termoloft® та Hollowsoft®, а також Синтетичний пух by K.tex. Якщо вам цікаво дізнатися про спільне та відмінне між натуральним і синтетичним пухом, рекомендуємо почитати тут. Популярним варіантом утеплення пуховиків на сьогодні є комбінування різних щільностей утеплювача (наприклад, для рукавів часто використовують трохи меншу щільність) або різних утеплювачів (наприклад підклад може бути у два шари з тонким утеплювачем slimtex® та утеплювачем Termoloft®.

Слідкуйте з нашими свіжими публікаціями і будьте в курсі усіх новинок у світі пуховиків. З приводу питань та пропозицій пишіть нам на пошту та у соціальні мережі, ми з радістю вам допоможемо та проконсультуємо.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader