Секрети якісного пуховика від бренду SASH

Розкажіть про створення вашого бренду?

Бренд SASH_UA був створений в лютому 2017 році. Головним девізом є свобода, лаконічність і комфорт мешканців міст. Як і більшість усього, що зараз створюється в Україні, ми виготовляємо вироби високої якості, що впізнаються тонким почуттям стилю і відмінним смаком.

Творці бренду сестри – Наталя і Ольга. В нашій команді кожен відповідає за свою ділянку. Наталя – це фундамент бренду. На неї покладено найголовніша задача – якість і технології. Наталя, майстер-технолог в пошитті одягу з 20-літнім стажем, саме вона відповідає за кожен виріб від створення лекал до випуску продукції в продаж. Ольга – відповідає за менеджмент і просування бренду, закупівлю матеріалів.

Як давно у вашому асортименті з’явився верхній одяг?

Ми задумалися про створення пуховиків влітку 2017 року, а восени вони вже надійшли в продаж. Як бачимо пуховики в асортименті бренду вже 2 роки займають левову частку продажів.

З якими труднощами зіткнулися при виготовленні верхнього одягу?

При створенні верхнього одягу найбільша складність – це час. Розробка зразка і випуск партії в середньому займають 2 місяці. Для порівняння: при створенні сукні, час, витрачений на розробку зразка і випуск партії в середньому 3 тижні. Відмінність становить трудомісткість процесу розробки і підбір правильних матеріалів і утеплювачів необхідної щільності, фактури і т.д.

Якщо зразок пуховика не вдався з першого разу, його необхідно переробляти, а це значить – вносити зміни в лекала і пошиття нового виробу. Для порівняння: пошиття сукні займає 2-3 години, пошив пуховика, в залежності від складності моделі, займає 1-1,5 дні. Внесення змін до лекала сукні, становить 2 години, внесення змін до лекала пуховика – 1-2 дні. Тому якісне пошиття займає в 2 рази більше часу, ніж інші вироби в асортименті продукції бренду.

З якими тканинами, фурнітурою та утеплювачами працюєте?

При створенні пуховика ми використовуємо виключно якісні плащові тканини та утеплювачі. Попередньо завжди шиємо тестову модель, далі робимо всі можливі маніпуляції, перемо, здаємо в хімчистку, ставимо плями, гуляємо по морозу і т.д. Якщо після всіх проведених дій, з якими люди можуть зіткнутися в звичайному житті, наш виріб зберіг охайний вигляд, не ушкодився, не деформувався і не втратив своє головне призначення – давати тепло, то ми робимо закупівлю матеріалу на всю партію пуховиків.

В якості утеплювача ми проводили експерименти з Холлофайбером, Hollowsoft® і Termoloft® і прийшли до єдиного варіанту – утеплювач Termoloft®. Він витримав всі наші випробування.

По закупівлі утеплювачів ми співпрацюємо з компанією К.tex. І якщо чесно, не хочемо експериментувати з іншими. Нас все влаштовує: ціна, якість, оперативність доставки, лояльність до клієнтів. І окреме спасибі менеджеру Олександру, який завжди рекомендує оптимальні варіанти і завжди на зв’язку.

Поділіться власними лайфхаками роботи з утеплювачами?

Для утеплення наших пуховиків ми експериментували із різними утеплювачами, і можемо сміливо заявити, що без додаткового утеплення, жоден «надщільний» утеплювач не витримає мороз –25 °C. Тому, в якості додаткового утеплювача ми завжди використовуємо тонкий утеплювач slimtex®, який також закуповуємо у К.tex.

Які щільності утеплювача зазвичай використовуєте?

При створенні зимових пуховиків ми використовуємо Termoloft® щільністю 250 г/м2 і тонкий утеплювач slimtex® щільністю 100 г/м2. Це ідеальна формула для наших моделей пуховиків, виведена після багатьох експериментів. Для створення весняних і осінніх полегшених пальто і курток використовуємо утеплювач Termoloft® 150.

Яка модель верхнього одягу серед вашого асортименту є найпопулярнішою у цьому сезоні ? Розкажіть про її створення?

Сьогодні вулична мода увійшла в розряд casual і межує з класикою. Тому й ми не залишилися осторонь цього тренду і створили універсальну модель – пуховик-ковдру. На перший погляд може здатися, що це безформна річ, проте ми довели, що таку модель можливо носити як в повсякденному так і в класичному стилі. Робота з багатьма fashion-блогерами підтвердила цю теорему. Тому ми рекомендуємо дівчатам та жінкам експериментувати зі стилем і не боятися новизни і креативу в образі.

Ви часто експериментуєте з фасонами?

Експерименти з фасонами пуховиків для нас поки що складно, тому що у нас є певний стиль і напрямок бренду. Тому в сезон це може бути 1-2 моделі. Однак до осені 2019 ми плануємо включити в асортимент ще 3 моделі пуховика, які будуть кардинально відрізнятися від попередніх.

Як правильно доглядати за верхнім одягом?

Багато хто вважає, що пуховики можна і потрібно прати. Ми згодні, що можна і підтвердження цьому – наші експерименти перед запуском партії виробів. Однак, вважаємо, що набагато ефективнішою є хімчистка. Такий способу догляду допоможе зберегти якість і охайність виробу на 3-4 сезони, а це 4 роки. Прання, істотно знижує термін використання будь-якого пуховика.

Яким, на вашу думку, повинен бути якісний верхній одяг для осені та зими?

Якісна зимова річ повинна, насамперед, виконувати свою головну функцію – підтримувати тепло. Це означає, що при використанні утеплювачів різної щільності для сезонів осінь-зима необхідно перевіряти якість утеплювачів. Ми в свою чергу рекомендуємо компанію K.tex, як сучасного виробника утеплювачів для одягу, тому що працюємо з нею вже 2 роки.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader