Садівництво та ландшафтний дизайн: карантинний must-have

За період карантину такі заняття, як садівництво та ландшафтний дизайн здобули неабияку популярність як в Україні, так і за кордоном. Адже сьогодні, щоб облаштувати свій сад, город чи парник, не обов’язково мати дачу, чи їхати в село до бабусі – достатньо буде звільнити простір на балконі чи в іншій зручній для вас кімнаті, що добре освітлюється. А якщо ви все ж таки маєте за містом будинок чи дачу, то можливості у вас справді необмежені. Як приклад, наведемо вам досвід таких знаменитостей як Опра Вінфрі, Різ Візерспун, Мішель Обама, Кейт Хадсон та Дженні Гарт. Всі вони із задоволенням проводять час активно і з користю, та збирають власні врожаї овочів, квітів і зелені.

Якщо ви також плануєте виростити власний сад, створити ландшафтний шедевр біля будинку, чи облаштувати зелену зону для відпочинку, рекомендуємо познайомитися з асортиментом компанії К.tex. Неткані матеріали значно полегшать вам роботу, допоможуть втілити різні ідеї та підвищити врожайність.

Матеріали для садівництва та ландшафтного дизайну

В асортименті компанії K.tex є агроволокно , що особливо актуальне для тих, хто планує займатися облаштуванням саду, городу чи парника.

З агроволокном облаштувати простір для грядок можна набагато продуктивніше. Наприклад, експериментальна практика показує, що якщо ділянку виділену під грядки зонувати, комбінуючи декілька різних посівів, то урожай буде кращим. Щоб зробити зонування та незвичні ландшафтні форми ділянки для висадки овочів застелають чорним агроволокном зі спеціальними отворами. Далі висаджують насінини та чекають врожаю. Більше дізнатися про особливості роботи з чорним агроволокном можна тут. Про біле агроволокно рекомендуємо почитати тут.

Якщо ви шукаєте матеріали для ландшафтного дизайну, рекомендуємо звернути увагу на геотекстиль Dortex®  та біомат Fastgrass™. Геотекстиль Dortex® стане у пригоді для облаштування штучних водойм та вистилання декоративних доріжок. Біомат Fastgrass™ – це газон нового покоління, складниками якого є насіння, добрива та неткана основа. Він легкий у догляді та рівномірно проростає. Ознайомитись з інструкцією використання біомату Fastgrass™ можна тут.

До переваг нетканих матеріалів, призначених для садівництва та ландшафтного дизайну, належать: висока міцність та еластичність, захист від морозів та комах, виняткова проникність повітря, зберігання вологи, хороше пропускання світла, боротьба з бур’янами, контроль тепла, можливість герметизації.

Дякуємо, що читаєте наш блог. Ще більше корисної та цікавої інформації у наступних публікаціях.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader