Пуховикові тренди у колекції Moncler Genius 2019 (частина 2)

Продовжуючи розгляд пуховикової тематики колекції Moncler Genius 2019 ми зупинимось на роботах таких дизайнерів як Cандро Мандріно, Метью Вільямс, Вероніки Леоні та Серхіо Замбоні. Підберемо утеплювачі, які найбільше підходять для втілення таких ідей.

Пуховики з бахрамою і спортивна естетика від Cандро Мандріно

Дизайнер створив яскраву колекцію верхнього одягу надихнувшись мотивами Дикого заходу. Така деталь як бахрама, виглядає оригінально і досить добре заміксована із сучасним спортивним стилем. Ще одна пуховикова тенденція, яку просуває С. Мандріно — це багатошаровість та двосторонність. Концепція такого верхнього одягу полягає в тому, щоб з однією моделлю робити багато образів. Це дозволяє експериментувати зі стилями.

Рекомендуємо утеплювачі:

Для таких фасонів радимо утеплювач Termoloft®. Для пуховиків підійдуть щільності 150, 200, 300 г/м2. Для курток та анораків можна обрати формат Termoloft® basic зі щільністю 60 г/м2. Він забезпечить м’якість і зручність підкладу, не обтяжуючи виріб.

Мінімалізм та гендерна нейтральність в пуховиках від Метью Вільямса

Дизайнер у колекції показує моделі, на створення яких його надихнули сучасні субкультури молоді. Він робить ставку на універсальність, тим самим показує, що його пуховики одинаково добре підходять як для жінок так і для чоловіків. Моделі виконані в концепції мінімалізму з класичними простьобаними смугами.

Рекомендуємо утеплювачі:

Для таких фасонів підійде Синтетичний пух by K.tex. Утеплювач добре передає  форми, зберігає об’єм навіть після багаторазового прання і має широкий вибір щільностей.

Комбінування фактур та експерименти з формами від Вероніки Леоні та Серхіо Замбоні

Дизайнери пропонують мікс верхнього одягу з елементами пуховика, куртки та пальта. Комбінування проявляється як на рівні вибору матеріалів так і на рівні форм, що супроводжуються простьобаними елементами та пальтами, які можуть одягатися як окремо так і, наприклад, поверх жилетів чи курток. Дизайнери також пропонують шубопальто. Більшість моделей з колекції також багатошарові як і в інших лінійок, що представлені у проекті Moncler Genius 2019.

Рекомендуємо утеплювачі:

Для таких фасонів рекомендуємо звернути увагу на тонкий утеплювач slimtex®, якщо йдеться про моделі верхнього одягу на основі фасону пальто. Для пуховиків та парок радимо утеплювач Hollowsoft®. За рахунок «запаяної» поверхні верху він добре піддається стьобанню.

Якщо у вас залишились питання — ми завжди раді допомогти. З нами можна зв’язатися написавши на пошту чи залишивши повідомлення у соціальних мережах.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader