Пуховикові тренди у колекції Moncler Genius 2019 (частина 1)

Традиційно, що Міланський тиждень моди не обходиться без участі Moncler. Щороку бренд готує колоритне шоу на межі моди, арту та сучасних технологій. Свіжий показ також вразив незвичністю образів, фактур і глибиною символізму. Продовживши минулорічний проект Moncler Genius під девізом: «Один дім – різні голоси», бренд залучив до створення пуховиків кращих світових дизайнерів. Саме тому Moncler Genius – це завжди різноманіття напрямів і стилів, яке показує мультикультурність і сучасну неоднорідність тенденцій, крізь призму пуховиків.

Детальніше розглянемо пуховикові тенденції на конкретних прикладах колекцій Moncler Genius 2019.

Пишні форми та яскраві принти від Річарда Куїнна

Лондонський дизайнер Річард Куїнн приєднався до проекту Moncler Genius нещодавно. Це його перша колекція пуховиків виконана спільно із Moncler. Її особливістю є надмірна об’ємність та незвичні принти. Лаконічним формам пуховика ефект такого оверсайзу додає пишності, котра інколи згладжується поясом і виходить не по зимовому романтичний образ. Такий ефект досягається частково за рахунок квіткових та анімалістичних принтів.

Рекомендуємо утеплювачі:

У колекції є два типи утеплення – об’ємне, яке характерне для більшості класичних пуховиків. Для таких випадків рекомендуємо використовувати утеплювач Hollowsoft®. Він добре підійде як для пуховиків так і для комбінезонів та утеплених лижних штанів.

Для утеплення помірного типу, яке більше властиве демісезону, радимо тонкий утеплювач slimtex®. Він також відмінно підійде в якості підкладки для стьобання сумок. Щільності радимо підбирати відповідно до сезону. Детальніше про вибір щільностей тут.

Гіпертрофовані форми від Симон Роша

Не класичне розуміння пуховика пропонує дизайнерка Симон Роша. Зробивши ставку на формі, вона створила чудернацькі моделі з елементами казковості. За рахунок не звичності форми їх легко комбінувати з однотонним одягом, роблячи акцент саме на пуховику.

Рекомендуємо утеплювачі:

Утеплювач для таких моделей відіграє дуже важливу роль, адже саме завдяки конкретній щільності можна досягти більшого чи меншого ефекту об’ємності, зробити акцент на деталях. У цьому випадку радимо експериментувати з утеплювачем Termoloft®. Його м’якість та легкість не будуть обтяжувати одяг навіть такої не звичної форми, а лінійка щільностей, дасть можливість обрати, той варіант, який максимально повно розкриває задум автора.

 Шубопуховик та вініловий блиск класичних форм від Франческо Раґґаці

Дизайнер-провокатор Франческо Раґґаці пропонує образи вандалів в арт-галереї. Взявши за основу класичну форму пуховика він експериментує з кольорами, блиском та принтами, завдяки чому кожна з моделей виходить яскрава та самобутня. Ще однією фішкою дизайнера став – шубопуховик, котрий вдало вписується в сучасні концепції відмови від натурального хутра. Не звична альтернатива, яка має усі шанси стати трендом в найближчому майбутньому.

Рекомендуємо утеплювачі:

Для супер-об’ємних форм радимо звернути увагу на утеплювач Синтетичний пух by K.tex, для утепленої підкладки у шубупуховик рекомендуємо тонкий утеплювач slimtex®.

Дізнатись більше про пуховикові тренди Moncler Genius можна буде у наступній публікації. Дякуємо, що ви з нами.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader