Пуховик-ковдра: рекомендуємо утеплювачі

Пуховик-ковдра – є однією із трендових речей, яка вже декілька сезонів поспіль потрапляє в популярні топи як мас-маркетів так і високої моди. Серед наших клієнтів також виріс попит на матеріали для виготовлення пуховиків-ковдр. І нам приємно, що все більше виробників свідомо підходять до вибору утеплювача. Саме тому ми вирішили дізнатися трохи більше про його історію і розказати про продукти компанії К.tex, які допоможуть створити справжній пуховик-ковдру.

Історія створення

Пуховик-ковдра вперше показали на подіумі у 1999 році. Його творцем називають дизайнера з бельгійським корінням –  Мартіна Маржелу, який успішно випускає одяг під брендом Maison Martin Margiela. Перша модель пуховика-ковдри максимально нагадувала ковдру в класичному розумінні – білий колір, прямолінійна форма, відсутність надскладних застібок. Проте особливої уваги вона тоді не привернула. І на деякий час була забутою.

І лише у 2012 році мас-маркет бренд H&M відродив у своїй колекції тренди 90-х, давши нове життя тому ж самому пуховику-ковдрі. H&M заключає контракт з Maison Martin Margela і випускає першу масову колекцію пуховиків-ковдр, котра розходиться із шаленими темпами.

Сучасність пуховиків-ковдр

Сьогодні вибір пуховиків-ковдр дуже великий. Від довгих моделей прямолінійних фасонів до укорочених спортивних варіантів, що більше нагадують класичні куртки, проте їх ідентифікують саме як пуховики-ковдри через супер-об’ємність. Серед популярних дизайнерів, які у своїх колекціях використовують пуховики-ковдри виділимо Moncler, Fendi, Moschino, Balenciaga та ін.

Найпопулярнішим наповнювачем для пуховиків-ковдр ще й досі вважається натуральних пух, але зважаючи на розвиток новітніх технологій у сфері утеплення, ринок активно вводить у повсякденний модний вжиток синтетичні утеплювачі і на це є декілька причин. По-перше, економічна вигідність, адже синтетичні утеплювачі вигідніші за ціною від натуральних. По-друге, фактори експлуатації, очевидно, що догляд речей на синтетичних матеріалах зручніший і дозволяє проводити більше маніпуляцій, аніж з натуральним пухом.

Утеплювачі для пуховиків-ковдр

Високі теплоізоляційні властивості та супер-об’єм – чи не найважливіші складові пуховика-ковдри. Досягнути цих показників можливо з утеплювачем Синтетичний пух by K.tex. До помітних переваг цього утеплювача слід віднести створення надоб’єму та швидке відновлення форми. З урахуванням того, що концепція будь-якого пуховика-ковдри будується саме на об’ємності, ці властивості Синтетичного пуху by K.tex роблять його максимально адаптивним для втілення різноманітних фасонів пуховиків-ковдр. Синтетичний пух by K.tex має ряд переваг у порівнянні з натуральним пухом. Наприклад, він є абсолютно гіпоалергенним матеріалом.  А ще Синтетичний пух by K.tex можна прати у пральній машині у щадному режимі але з урахуванням рекомендацій по догляду за тканиною верху. Утеплювач Синтетичний пух by K.tex рекомендуємо для класичних моделей пуховиків-ковдр, що мають подвійний об’єм, або незвичну форму.

Ще одним матеріалам, який рекомендуємо для створення пуховиків-ковдр є Termoloft active. Це –новинка на ринку утеплювачів, що має надзвичайну м’яку та ніжну поверхню. Крім цього Termoloft active є водонепроникним, а це означає, що його можна використовувати при високих мінусових температурах та опадах. Утеплювач виготовлений із надтонких мікроволокон, що дають можливість добре зберігати та відновлювати об’єм. Утеплювач Termoloft active добре підійде для створення спортивних пуховиків-ковдр.

Вибір щільності утеплювача

Для виготовлення пуховиків-ковдр повсякденного носіння рекомендовано використовувати щільності від 200 г/м2, адже чим більша щільність утеплювача тим більшу об’ємність можна з нею досягнути. Крім цього слід звернути увагу й на те, що щільність утеплювача залежить від погодних умов та повної комплектації пакету виробу. Наприклад, при тонкій тканині верху не рекомендуємо вибирати утеплювач великої щільності. Створення пуховиків-ковдр як і іншого одягу – це процес індивідуальний і творчий.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader