Про тренди у верхньому одязі: fashion-гід від К.tex (ч.1)

Більшість колекцій сезонів 2019/2020 вже вийшли. Їх презентували окремо чи в у програмі популярних тижнів моди. У статті розберемо найпопулярніші тренди верхнього одягу, що будуть на часі у цьому році, а також проаналізуємо візерунки стьобання, які будуть актуальними.

Отже, почнімо з добірки пальт. Це верхній одяг, який носиться у кожному сезоні, він завжди актуальний і часто виступає базовим предметом для створення образу чи підкреслення стилю. У цьому сезоні пальта були презентовані в колекціях таких брендів як Dolce&Gabbana, Christian Dior, Victoria Beckham та інші.

З основних пальтових тенденцій виокремимо:

Пальто халат

Тенденція яка активно просувається як у чоловічій так і в жіночій моді верхнього одягу. За основу такої адаптації частіше за все беруть фасони халатів англійських аристократів з вкладками велюру, оксамиту чи атласу, з великою кількістю деталей кишені різного розміру, контрастний низ чи поясна талії.

Для пальт з підкладами рекомендуємо тонкий утеплювач slimtex®, а також формат у щільності 60г/м2  — утеплювач Termoloft® basic.

Cпорт і оверсайз

Легкі куртки у цьому сезоні також не втрать своєї актуальності. На піку популярності залишиться спортивна мода і її адаптація у повсякденний базовий гардероб, а також тенденція багатошаровості та оверсайз моделі.

Еко-шуба

Альтернатива шубам із натурального хутра швидко завоювала прихильність і вже декілька сезонів поспіль викликає такий же захват та живий інтерес у модних критиків та експертів. Показово, що з кожним роком збільшується кількість фасонів такого верхнього одягу.

Хочемо звернути увагу на те, що еко-шубу також можна зробити надзвичайно теплою. Вся справа у правильно підібраних матеріалах та утеплювальному пакеті. Серед наших клієнтів, які роблять також ставку на еко-шуби, найчастіше використовується тонкий утеплювач slimtex®. Він дозволяє зберегти легкість і не обтяжувати виріб зайвим об’ємом, адже об’ємність у такому одізя має досягатися завдяки верхньому матеріалу.

Слідкуйте за новими публікаціями і будьте в курсі усіх актуальних тенденцій. Нові тренди покаже наш наступний fashion-гід. Не пропустіть.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader