Про теплий одяг, який одягають зірки

Одяг Made in Ukraine – впевнено підкорює серця світових знаменитостей, не залишилися осторонь і члени королівської родини. Нещодавно стилістка Меган Маркл замовила для неї образ від української дизайнерки Євгенії Франковської. Ми надихнулися цією приємною новиною і спробували розібратися, який верхній одяг до вподоби знаменитостям. Беремо на замітку ідеї зіркового стилю. І вперед, підкорювати нові вершини. Хтозна, можливо зовсім скоро саме ваше пальто на slimtex® зацінить Аджеліна Джолі.

Розглянемо декілька прикладів.

Сара Джесіка Паркер

Точно зверне увагу на короткі універсальні куртки із  зручними кишенями та класичні пуховики середньої довжини (приблизно до колін або трішки нижче). Часто одягає верхній одяг для сімейних прогулянок та виїздів у місто, тому цінує перш за все практичні моделі з помірним об’ємом.

Для таких фасонів рекомендуємо для утеплення: HOLLOWSOFT®, Ultra by  K.tex.

Даніел Крейг

Що може бути більш еталонним для чоловічого класичного гардеробу, ніж речі із шафи Джеймса Бонда. Витримана англійська класика, добре виглядає як на офіційних подіях так і повсякденних буднях. Честерфілд, бушлат, кромбі – відтворити різні фасони набагато простіше зі slimtex®. Особливу увагу слід звертати на вибір щільностей утеплювача для різних деталей.

Ріана

Завдяки Ріані, пуховик став топовою річчю в гардеробі багатьох знаменитостей, а його популярність у мас-маркеті виросла в декілька разів. Вона обирає максимально об’ємні стьобані моделі в стилі овер-сайз, або ж з гіпертрофованими формами. Ріана експериментує з фасонами, довжиною та деталями пуховиків, але ніколи не зраджує тенденції супероб’ємності. ЇЇ допоможу відтворити синтетичний пух by K.tex. Варто звернути увагу, що верхній одяг на цьому утеплювачі не втратить початковий об’єм при носінні. За рахунок цьому зможе довго залишатися оригінальною і самобутньою річчю у гардеробі.

Раян Ґослінг

Це той варіант коли у верхньому одязі, перш за все, цінується легкість і універсальність. Різноманіття фасонів від бомбера, до укороченої шанелі чи утепленої дублянки на овчині дуже яскраво показують американський чоловічий стріт-стайл. Для такого верхнього одягу радимо звернутим увагу на сучасні легкі формати утеплення:  TERMOLOFT® basic та тонкий утеплювач slimtex®.

Анджеліна Джолі

Класика монохромної гами, вимогливість до деталей і крою сформували високі вимоги до одягу, який обирає для себе Анджеліна Джолі. Але навіть під такий смак – знайшовся той самий ідеальний пуховик. Мінімалістична модель без зайвих деталей та об’єму добре комбінується з базовими речами гардеробу. Для  утеплення рекомендуємо звернути увагу на Hollowsoft®, TERMOLOFT®. Хочемо також звернути увагу на те, що пальто в гардеробі Джолі грає також чималу роль. Актриса залюбки його вдягає як для офіційного виходу так і для повсякденних образів. Щоб експерименти з фасонами виглядали завжди вдало рекомендуємо використовувати тонкий утеплювач slimtex®.

Сподіваємося публікація була вам корисною та цікавою, а образи знаменитостей надихнули на творчість та креатив. Слідкуєте за оновленням нашого блогу та отримуйте завжди цікаву інформацію.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader