Перемога К.ТЕКС у програмі «Кліматичні Інноваційні Ваучери»

19 березня Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) й Європейський Союз (ЄС) оголосили імена десяти українських компаній, які стали переможцями третьої хвилі грантової програми «Кліматичні Інноваційні Ваучери». Ця програма впроваджується за підтримки ГО «Грінкубатор» і є одним з найбільших грантових конкурсів в Україні для інноваторів у сфері зелених та кліматично-дружніх технологій.

Проект К.ТЕКС був визнаний одним з десяти лауреатів, обраних з усього фонду конкурсу, який складає 442 000 євро. Це підкреслює важливість нашої ініціативи у сфері зелених технологій в Україні.

Проект Re:inventex спрямований на розробку ефективних рішень для зниження обсягів текстильних відходів, зменшення впливу текстильної і модної індустрій на навколишнє середовище, а також створення інноваційних продуктів з використанням переробленої сировини. Завдяки цьому гранту ми зможемо прискорити реалізацію наших екологічних ініціатив і внести значний вклад у розвиток стійкої моди та текстильної промисловості в Україні.

Ми вдячні ЄБРР, ЄС та ГО «Грінкубатор» за цю високу оцінку нашої роботи і підтримку.Слідкуйте за нашими оновленнями, щоб дізнатися більше про те, як ми плануємо використовувати цей грант для реалізації наших екологічних ініціатив. Разом ми зможемо зробити значний внесок у боротьбу з кліматичними змінами та збереження нашої планети!

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader