Пальтовий гід з тонким утеплювачем slimtex®

Початок останнього місяця літа надихає активніше придивлятися до пальтових тенденцій, які вже скоро стануть особливо затребуваними. Пропонуємо нашу добірку трендів взятих зі свіжих подіумних колекцій. Для утеплення таких моделей рекомендуємо — тонкий утеплювач slimtex®. Дізнатись більше про матеріал можна тут, а далі про тенденції.

Бежева палітра та довжина «maх» від Lacoste

Якщо у вас залишився бежевий тренч з весни, маємо чудові новини — він ще й досі неймовірно популярний. Про це свідчать чимало подіумних колекцій з європейських тижнів моди. Детальніше зупинимося на пальтових варіантах від Lacoste, що пропонує цікаві лаконічні моделі з максимальною довжиною. Зробивши, як завжди, ставку на комфорт бренд пропонує пальта, що легко поєднати як із жіночим романтичним образом із сукнею так і з спортивними та кежуал образами. Верх моделей має різні фактури — від традиційного кашеміру до стилізації під еко-шубу. З показу бачимо, що підкладом. Такий фасон дозволяє чудово зміксуватися з утеплювачем. Для ранньої осені рекомендуємо використовувати мінімальну щільність утеплювача slimtex®. Детальніше про вибір щільностей можна дізнатися у цій публікації.

Американське родео і трохи стилістики 80-х від Versace

Пальта у кольорі Camel продовжує тенденцію любові до відтінків бежевого у цьому сезоні, але Versace розбавив палітру чорним, кавовим та оливковими кольорами. Моделі з великими плечами виразно підкреслюють вольовий дух бренду, шуби та пончо показують, що є альтернативи для прихильників чогось екстраординарного. Верхній одяг зі свіжої  колекції Versace добре комбінується і має вроджену здатність робити образ розкішним. Власне, через це, особливо радимо звернути увагу на пальта такого фасону.

Останній штрих Лагерфельда для Fendy

Дизайнер Карл Лагерфельд завжди вирізнявся особливим відчуттям моди, тому його колекції настільки чуттєві та емоційно наповнені. Для бренду Fendy він підготував неймовірні моделі. Якщо детальніше зупинитися на пальто, то відразу помітно ідеальний фасон, що проявляється в лаконізмі, естетиці 40-х років та однотоні. Проте слід відзначити, що колекція не позбавлена цікавих комбінувань, наприклад, використана тенденція багатошаровості та елементи стьобання. Цікаво оформленні моделі актуальні у спортивному стилі та street style образах. З утепленням таких речей чудово впорається тонкий утеплювач slimtex®.

Більше трендів та актуальних тенденцій можна буде побачити у наших наступних публікаціях. Якщо у вас є цікаві ідеї або запитання — ми з радістю готові вислухати і допомогти. Дякуємо, що читаєте наш блог.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader