Особливості використання чорного агроволокна

Ми часто стикаємося з розумними технологіями, які мають позитивний вплив на різні сфери діяльності, підвищують ефективність роботи та ін. Інколи дивує те, що цими продуктивними рушіями сучасного розвитку є абсолютно доступні і прості за своєю експлуатацією матеріали. Саме до таких належить агроволокно. Завдяки цьому матеріалу вирощування багатьох ягід, трав та овочів стало простішим та ефективнішим. У публікації дізнаємося більше про використання чорного агроволокна та його переваги. Про біле можна прочитати тут.

Чорне агроволокно: можливості у сільському господарстві

Технологія використання чорного агроволокна доступна і проста. Матеріал стелять на завчасно підготовлений ґрунт, роблять спеціальні отвори для висадки насіння або готової розсади, а його краї фіксують, щоб при сильному вітрі агроволокно не піднімалося вгору. Принципи фіксації і розміри отворів залежать від рослин, які планується висаджувати і від типу грядок та відстаней між ними.

Чорне агроволокно використовується для вирощування різноманітних сільськогосподарських культур. Cеред яких чи не найпопулярнішими є такі агрокультури як агрус, смородина, ожини та полуниця. З овочевих культур чорне агроволокно корисне для огіркових грядок та пасльонових культур.

Переваги чорного агроволокна

Чорне агроволокно захищає рослини від бур’янів, а також допомагає швидше прижитися у ґрунт молодим саджанцям. Наприклад, агрономи помітили, що висаджена ранньою весною або восени полуниця на грядки з агроволокном, дає більший врожай, а також дозріває швидше на 6-12 днів (залежить від сорту). А ще завдяки використанню чорного агроволокна рослини менше хворіють сирою гниллю, а ягоди не забруднюються, бо не торкаються напряму землі. На відміну від звичайної плівки, яка часто використовується у сільському господарстві, агроволокно пропускає воду і повітря і не гнітить рослину під час жари. Завдяки цьому ґрунт не перегрівається, коренева система рослини не пріє і не гниє. Також чорне агроволокно мінімізує непродуктивне випаровування та запобігає утворенню «ґрунтової скоринки».

Дізнатись більше про матеріал та його застосування можна в експертів компанії К.tex, написавши нам на пошту або у соціальні мережі.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader