Новинка нашого асортименту – неткане полотно для молочних фільтрів!

Український бізнес наразі знаходиться у складній ситуації через вторгнення росії та зменшення споживчого попиту. Він як ніколи змушений переформовуватись та знаходити нові шляхи для оптимізації процесів.

Відтепер наші клієнти мають можливість отримувати якісний та ефективний матеріал для виготовлення молочних фільтрів.

Наше неткане полотно для молочних фільтрів дозволяє досягти високої якості очищення молока, зберегти його корисні властивості та втримати жирові показники продукту. Крім того, воно не містить шкідливих речовин, гарантуючи безпеку та здоров’я споживачів.

Фільтри для молока з нашого полотна не токсичні, їх гідрофобність дозволяє досягнути високої швидкості фільтрації. Вони стійкі до впливу мікроорганізмів, мийних засобів, не піддаються впливу органічних та мінеральних кислот, лугів, пари та води.

Полотно не затримує молочний жир, але ефективно фільтрує чужорідні вкраплення (сміття), які можуть знаходитися в молоці.

Сьогодні жоден з матеріалів для очищення молока на ринку не дає такого серйозного результату фільтрації.

Наша компанія має власне виробництво в Ірпені та Калуші і забезпечує безперебійну поставку продукції в будь-яку точку країни. Ми гарантуємо якість нашого товару та оперативність виконання замовлень.

Звертайтеся до нас для отримання більш детальної інформації про наші неткані матеріали для молочних фільтрів та зробіть свій бізнес більш ефективним та успішним!

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader