Нові виклики – нові можливості: розвиток компанії К.ТЕКС в Україні у період повномасштабної війни

Кожен день українці роблять свій внесок в перемогу нашої країни, і компанія К.ТЕКС не є винятком. Сповідуючи стратегію постійного розвитку та маючи на меті забезпечення українських споживачів якісними та доступними нетканими матеріалами, К.ТЕКС виходить на новий етап свого розвитку.

Протягом 20  років роботи в Україні, неткані матеріали від К.ТЕКС стали відомими та знайомими для широкого кола споживачів своїми торгівельними марками Hollowsoft®, slimtex®, TERMOLOFT®, Одноразка®, Hardfiber®, Dortex®. У березні 2022 року К.ТЕКС запустив додаткову лінію виробництва нетканих матеріалів в м. Калуш Івано-Франківської області.

Саме зараз, коли важливо підтримувати вітчизняні виробництва та зменшувати залежність від імпорту, та розвивати експорт, компанія К.ТЕКС стає прикладом успішного українського виробника, який збільшує виробничі потужності та розширює свій асортимент, зокрема, утеплювачів та наповнювачів для домашнього текстилю, геотекстилю, будівельної ізоляції та інших видів технічного текстилю.

Крім того, підприємство створює нові робочі місця та надає українцям можливість працевлаштування, що є важливим фактором розвитку країни.

Ми працюємо разом з усією країною задля швидкої перемоги та відбудови нової незалежної сильної України, як прикладу для наслідування всього світу.

Разом до перемоги!

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader