Нові горизонти для циркулярної економіки: ключові інсайти з бізнес-події у Чернігові

28 лютого у Всесвітній день кравців у місті Чернігів відбулася важлива бізнес-подія у сфері текстильної та модної індустрії, яку організували ТОВ «К.ТЕКС» та Чернігівська швейна фабрика «Елегант» при підтримці Укрлегпром. Захід залучив велику кількість виробничих компаній та освітніх інституцій.

Фокус зустрічі був зосереджений на ініціативі «ПЕРЕРОБКА ТЕКСТИЛЬНИХ ВІДХОДІВ ШВЕЙНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ». Гендиректор ТОВ «К.ТЕКС» Андрій Ільченко та менеджерка проєкту Тетяна Пушкарьова презентували новий проєкт переробки текстильних відходів та обговорили можливості створення партнерства між виробничими та переробними компаніями для підтримки розвитку циркулярної економіки, підкресливши важливість відповідальності за переробку виробничих відходів в рамках європейських законодавчих ініціатив.

Голова Укрлегпром, Тетяна Ізовіт, відзначила важливість стійкої моди, екодизайну та ресайклінгу, як ключових елементів для зменшення впливу на зовнішнє довкілля, орієнтуючись на Європейську стратегію текстильної промисловості 2030.

На цій зустрічі було підкреслено роль освіти у підготовці нового покоління фахівців, обізнаних з останніми трендами галузі, що втілено у проєкті #METASKILLS4TCLF, спрямованому на популяризацію професій у текстильній та модній індустрії та оновлення освітніх програм у Європі.

Наталія Романовська, директорка Чернігівської швейної фабрики «Елегант» наголосила на необхідності слідування міжнародним екологічним стандартам для успішної співпраці з міжнародними партнерами та експорту швейної продукції.
Зустріч також включала відвідування місцевих провідних швейних виробництв, зокрема «Елегант», «Берегиня», «Інсайт+» та «ВІК-НАТ», демонструючи масштаби та потенціал Чернігівщини.

Ця зустріч стала важливим майданчиком для обміну ідеями та досвідом, заклавши фундамент для партнерства.

Ознайомитися з презентацією «ПЕРЕРОБКА ТЕКСТИЛЬНИХ ВІДХОДІВ ШВЕЙНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ» 

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader