Навчальний сезон-2019 відкрито: як пройшов перший семінар компанії К.TEX

Компанія К.TEX спільно з платформою New Fashion Zone 29 березня відкрила сезон цьогорічних навчально-практичних семінарів. Розпочали з актуальної тематики міфів та проблем у роботі з утеплювачами.

Коротко ознайомимо вас із декількома міфами:

#Міф 1. Утеплювач гріє

Це переконання ґрунтується на наших відчуттях, коли ми вдягаємо якісно зроблену куртку чи пальто. Нам тепло, але гріє не утеплювач. Як це працює?

Основна функція утеплювача — не давати тепло (наприклад, як домашній камін, який дає тепло), а допомогти його зберегти (наприклад, як утеплені стіни в квартирі, які допомагають його утримувати).

А тепер повертаємося до одягу.

Це означає, що гріє не утеплювач, а повітря в його порожнинах. Відповідно, чим більша кількість повітряних прошарків в утеплювачі тим ефективніший утеплювач в плані зберігання тепла і підтримки комфортного мікроклімату в одязі.

#Міф 2. Холодна куртка, бо утеплювач поганий

Часто проблему «холодної куртки» пояснюють поганим утеплювачем, але пам’ятайте, що кінцевий результат залежить від усього пакету (тканина верху, матеріали підкладу, утеплювач та к-сть утеплювальних шарів). Чим якісніше підібраний конструкторський пакет — тим вищий результат буде досягнутий.

Якщо тканина верху не відповідає вимогам сезону (має недостатню щільність), продувається, то відчуття, що куртка холодна залишиться, навіть якщо підібрати якісний утеплювач.

Крім проблематики та міфів було організовано експериментаріум, який дав можливість на практиці показати деякі властивості утеплювачів. Кожен бажаючий зміг побачити як намокає/висихає чи взагалі не намокає утеплювач.

Приємним бонусом семінару була зібрана галерея верхнього одягу пошитого на утеплювачах Termoloft®, Hollowsoft® та тонкому утеплювачі slimtex®, яку нам допомогли підготувати наші клієнти.

Дякуємо усім, хто був з нами. Будемо раді вас бачити на наступних семінарах.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader