Мультипотенціальність: топ-3 можливості з тонким утеплювачем slimtex®

З активною динамікою ринкового росту, широким вибором асортименту, та накопиченням інновацій, назріла потреба вибору мультипотенціальних продуктів, які б легко закривали завдання як основного так і додаткового значення, при цьому не нехтуючи своїми експлуатаційними параметрами. Щоб дізнатися як працює мультипотенціальність продукту, розглянемо приклади з тонким утеплювачем slimtex®.

Тонкий утеплювач slimtex® — це тепло

Забезпечувати надійну теплоізоляцію — основна функція будь-якого утеплювача одягу. Тонкий утеплювач slimtex® її виконує відмінно, адже ним активно користуються виробники як осіннього і весняного одягу так і зимового. Лінійка щільностей дозволяє підібрати варіант під різні потреби і завдання. А завдяки тонкості утеплювача slimtex®, яка істотно вирізняє його з поміж інших, ним утеплюють не лише одяг для дорослих, а й дитячі речі. Така тенденція свідчить про довіру виробників до матеріалу.

Тонкий утеплювач slimtex® — це форма

Збереження форми – це одна з функцій, яку добре виконує тонкий утеплювач slimtex®. Будучи у складі підкладу для пальто він добпомагає зафіксувати основу, чіткіше підкреслити силует не обтяжуючи його. Крім цього тонкий утеплювач slimtex® у щільності 80 г/м2 добре зарекомендував себе у роботі з дрібними деталями одягу, такими як кишені, лацкани, клапани, комір. З утеплювачем slimtex® перелічені деталі мають чіткіші контури, що відповідно виглядає естетично привабливіше. Такий нюанс особливо важливий при створення класичних моделей, наприклад, пальто-честерфілд чи шанель.

Тонкий утеплювач slimtex® — це підсилення

Аналізуючи тенденції верхнього одягу українських виробників ми помітили, що популярним і дуже вдалим рішенням для зими є використання подвійного утеплювального шару. На практиці це означає, що підклад формується з декількох матеріалів, які виконують функцію утеплення. Здебільшого беруть один утеплювач як основний — більшої щільності, а інший допоміжний — меншої щільності. У сумі отримуємо надійний теплоізоляційний пакет, що витримає навіть дуже холодну та морозяну погоду. Часто саме допоміжним шаром у такому утепленні виступає тонкий утеплювач slimtex®. Його цінність як раз у тому, щоб підсилити дію основного утеплювача. Наприклад, популярні пакети із утеплювачем Termoloft®+ тонкий утеплювач slimtex®.

Дізнатись більше інформації про можливості тонкого утеплювача slimtex®, отримати рекомендації у виборі щільностей, з’ясувати, які фасони сьогодні актуальні і чому цей матеріал є таким важливим для багатьох виробників, можна буде у наступних публікаціях. Якщо у вас є теми, про хотіли  б дізнатися більше, напишіть нам. Ми любимо цікаві ідеї.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader