Куртка-стьобанка: причини популярності

Для демісезону та весни куртка-стьобанка — універсальний варіант верхнього одягу, що дає можливість почувати себе в теплі та в комфорті. Це вибір на користь практичного щоденного гардеробу як для жінки так і для чоловіка. У статті зібрали декілька причин, чому ж куртка-стьобанка така популярна.

Легкість та комфорт

Простьобані полотна для весняного верхнього одягу менші в об’ємі, адже для стьобання використовується менша щільність утеплювача, за рахунок цього куртки легкі і зручні для щоденного носіння. Крім цього куртки-стьобанки практичні у догляді. Їх можна прати у щадному режимі (*з урахуванням спеціальних рекомендацій від виробника, якщо такі є) і бути впевненому, що виріб витримає декілька сезонів носіння.

Захист від вітру та опадів

Погода у період демісезону часто буває мінливою з різкими перепадами температур та опадами, саме тому варто віддавати перевагу верхньому одягу з утепленим шаром. За рахунок того, що тканина простьобана, вона краще захищає від продування водночас не створюючи зайвого об’єму.

Різноманіття фасонів та візерунків

Вибір фасонів та візерунків сьогодні продиктований не лише трендами з подіумів, а й впливом модних блогерів, тому зараз маємо таке різноманіття стилів та стьобаних принтів, які можна назвати топовими. Ми звернемо увагу на класику, наприклад, куртку-стьобанку від Burberry з середнім ромбом. Таке поєднання лаконічне і активно працює вже не перший сезон.

Ще одна популярна куртка-стьобанка — модель з куліскою на талії. Частіше за все для такого фасону простьобують полотна з горизонтальними смугами, наприклад, як моделі одягу з колекції Zara-2019.

Утеплювачі для куртки-стьобанки

Щоб підібрати утеплювач для куртки стьобанки рекомендуємо звернути увагу на сезонність і відштовхуватися саме від неї. У більшості утеплювачів компанії К.tex для зручності виробників є широка лінійка щільностей. Це допомагає отримувати якісне утеплення у різні сезони. Для демісезону та весни ми рекомендуємо щільності від 100 г/м2  і нижче, наприклад, тонкий утеплювач slimtex® у форматі 80 г/м2  чи утеплювач Hollowsoft® у такій же щільності. Також для весняного сезону підійде формат утеплювача Termoloft® basic зі щільністю 60 г/м2.

Дізнатись більше про вибір щільності утеплювача для різних сезонів можна тут. Дякуємо, що ви з нами. Слідкуйте за новими публікаціями у нашому блозі, а якщо виникають питання — пишіть нам на пошту або у соціальні мережі.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader