Компанія К.tex провела черговий практичний семінар

Першого серпня компанія К.tex спільно з New Fashion Zone провела семінар «Як догодити трендам: mast-have утеплювачі нового сезону». Подія зібрала багато молодих дизайнерів, представників брендів, студентів, які цікавляться провідними тенденціями у сфері утеплення.

Семінар «Як догодити трендам: mast-have утеплювачі нового сезону» – це комплексний захід, на якому кожен з відвідувачів міг отримати не лише корисну інформацію, а й ближче познайомитися зі зразками утеплювачів та стьобаних полотен компанії К.tex. Ще однією перевагою семінару була можливість отримати консультацію експерта компанії щодо представленої лінійки продуктів.

На семінарі було розглянуто свіжі тенденції і тренди. Серед яких особливу увагу приділили об’ємності, еклектиці та гіпертрофованості форм. Звернули увагу також на спорт і класику, які також актуальні у цьому сезоні. Розглянули фактори, які впливають на відновлення об’єму і презентували нові візерунки для стьобання.

Після заходу усі бажаючі мали можливість ближче поспілкуватися між собою, завдати питання, які цікавлять, а також залишити запит для отримання фірмового боксу компанії K.tex. Слідкуйте за нашими новими семінарами і будьте в курсі усіх актуальних новин, що відбуваються у сфері утеплення.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader