Компанія K.ТЕКС стала 1000-м учасником СУП!

СУП (Спілка українських підприємців) – це перша найбільша об’єднана сила незалежних українських підприємців, яка створена за межами політичних інтересів з метою захисту інтересів підприємців та формування сприятливого бізнес-середовища в Україні. Ми дуже вдячні за таку можливість та відчуваємо гордість за можливість долучитися до цієї престижної організації.

Компанія K.ТЕКС вже понад 15 років є провідним виробником нетканих матеріалів в Україні. Ми починали з невеликого виробництва кількох найменувань синтепонів та наповнювачів для подушок, але зараз ми є лідером ринку та маємо глобальні плани на майбутнє.

Наша команда складається з близько двохсот працівників, ми маємо два виробничі підрозділи на території України, п’ять технологій, вісім виробничих ліній та більш як триста постійних клієнтів. Ми пропонуємо більше 10 брендів для п’яти різних ринків, серед яких продукти для швейної, меблевої, будівельної, медичної галузі та агросектору.

Ми дуже пишаємось нашим досягненням та впевнені, що наша участь у Спілці зробить нас ще сильнішими. Ми готові інвестувати свої знання та досвід в досягнення спільної мети разом із іншими учасниками. Віримо, що разом ми зможемо побудувати сприятливий бізнес-клімат в Україні.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader