Компанія К.ТЕКС активно бере участь у діалозі між бізнесом та владою

16 березня учасники СУП мали змогу поставити актуальні для бізнесу питання Першому віцепрем’єр-міністру – Міністру економіки Юлії Свириденко. Співвласник компанії К.ТЕКС Андрій Микитів також був присутній на зустрічі, адже компанія є активним учасником цієї бізнес-спільноти.

На заході обговорювалися актуальні питання для бізнесу, включно з податковою реформою, тотальною дерегуляцією, залученням бізнес-спільноти в напрацюванні євроінтеграційного законодавства, ліквідацією інфраструктурного монополізму та покарання чиновників за тиск на підприємців. В цілому, зустріч між бізнесом та владою стала конструктивним діалогом, що посприяла розвитку бізнесу в Україні.

Представник компанії К.ТЕКС підтвердив свою готовність до співпраці з владою для покращення умов зростання галузі. У своєму виступі Андрій Микитів відзначив важливість зусиль уряду з визначення галузей економіки, в яких наша держава може мати стратегічну перевагу та які могли би зіграти вагому роль у розвитку України. Він закликав звернути увагу на сферу первинної переробки луб’яних культур для отримання відновлюваної та екологічної сировини, а саме:
– целюлозних волокон для виробництва текстилю;
– нетканих матеріалів та біокомпозитів;
– костриця для потреб будівельної сфери, тваринництва, сільського господарства та ін. та ін.

Також, Андрій Микитів нагадав, що саме луб’яні культури протягом століть відігравали провідну роль у світовій економіці та значною мірою формували економіку північних регіонів України у 20-му столітті.

Компанія К.ТЕКС є лідером ринку нетканих матеріалів в Україні з понад 15-річним досвідом роботи. Компанія відповідає за понад 10 брендів для 5 різних ринків, включно зі швейною, меблевою, будівельною, медичною та аграрною галузями. З нашого початку у 2003 році ми зростали та розвивалися, і сьогодні наша компанія має 2 виробничі локації в Київській та Івано-Франківській областях, 5 різних технологій та більше 170 працівників.

Нагадуємо, що компанія K.ТЕКС у грудні стала 1000-м учасником Спілки українських підприємців

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader