Комфортне утеплення з матеріалом Hollowsoft®

Часто одяг має однаковий вигляд, але це тільки на перший погляд. З появою технологій, тканини, фурнітура та утеплювачі отримали додаткові важливі функції. Блискавки можуть здаватись однаковими, але мати різні експлуатаційні показники.
Утеплювач Hollowsoft® створений для комфорту в мінусову температуру. Важливим показником комфорту у холодну пору року є теплопровідність. Здатність утримувати тепло в утеплювачі в поєднанні з оптимальною вагою – гарантія комфортної експлуатації виробу. Вироби з утеплювачем Hollowsoft® швидко висихають, що особливо важливо для дитячого одягу.

Властивості

Висока теплоізоляція можлива завдяки спеціальній технології вкладання та закріплення сировини. Волокна, що використані в утеплювачі Hollowsoft® мають порожнини, де ізолюється тепле повітря, що продукує тіло людини. Підвищену теплоізоляцію можна досягти шляхом використання правильно підібраних мембранних тканин належної якості. Утеплювач Hollowsoft® добре відновлюється та гарно тримає об’єм. Ці дві властивості є ключовими для одягу, який експлуатується при мінусових температурах за відсутності можливості активно рухатися: одяг для немовлят, спеціальний одяг для робітників, рибалок тощо.

Основні сфери застосування:

  • дитячий одяг
  • об’ємний зимовий одяг
  • домашній текстиль

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader