К.ТЕКС взяв участь у форумі «Підприємництво без бар’єрів: діалог держави, бізнесу та громадськості»

Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес у Бучі організував важливий форум під назвою «Підприємництво без бар’єрів: діалог держави, бізнесу та громадськості». Захід мав на меті синхронізацію спільного бачення щодо розвитку безбар’єрного середовища та обговорення актуальних проблем, потреб і можливостей у питаннях працевлаштування ветеранів, людей з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб.

Під час заходу учасники активно обговорювали:
– сильні та слабкі сторони державних ініціатив.
– основні виклики, з якими стикаються ветерани, люди з інвалідністю та ВПО при пошуку роботи.
– шляхи партнерства для вирішення цих проблем та досягнення спільних цілей.

Однією з ключових подій форуму стала панельна дискусія, модераторами якої виступили військовий ветеран та письменник Олександр Терен та СЕО компанії «К.ТЕКС» Андрій Ільченко. Вони детально розповіли про виклики адаптації ветеранів до цивільного життя та бізнесу до прийому на роботу ветеранів і людей з інвалідністю. Їхні пропозиції щодо вирішення цих питань були конструктивними та реалістичними, що викликало жвавий інтерес та активну дискусію серед учасників. До панелі також приєдналися представники державних органів та громадських об’єднань.

Учасники форуму розглянули створення безбар’єрного підприємництва в Україні, обговорили існуючі урядові програми та можливості для працевлаштування ветеранів, людей з інвалідністю та ВПО. Були представлені успішні приклади співпраці держави та бізнесу у створенні безбар’єрного середовища, а також роль бізнесу у вирішенні соціальних проблем.

Ми, компанія «К.ТЕКС», підтримуємо ініціативи, спрямовані на працевлаштування ветеранів, людей з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб. Ми віримо, що спільними зусиллями можемо зробити суспільство більш інклюзивним та справедливим.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader