ІТМА 2023: Нові можливості для текстильного бізнесу та перетворення світу текстилю

ITMA 2023, найбільша світова виставка текстильної промисловості, проходила у Мілані з 8 по 14 червня. Ця подія об’єднала більше 111 000 професіоналів з усього світу, які шукали нові тенденції та можливості для розвитку бізнесу.

Представники компанії К.ТЕКС у складі української делегації взяли участь у виставці ITMA 2023 разом з іншими підприємствами легкої промисловості. Незважаючи на виклики, з якими стикається Україна, українські виробники текстилю не припиняють розвиватись, змінюватись та модернізуватися, адаптуючись до сучасних реалій.

Перетворення світу текстилю

Головною темою виставки стала ідея “Перетворення світу текстилю”. Європейський Союз визначив стратегію, згідно з якою текстильні товари на ринку ЄС до 2030 року повинні бути відновлюваними та придатними до переробки, переважно з використанням вторинних матеріалів. Це відкриває нові перспективи та вимагає змін у виробництві текстильних виробів для європейських виробників.

Форум нетканих матеріалів ITMA

На Форумі нетканих матеріалів, що відбувся під час ITMA 2023, були представлені цікаві доповіді та презентації. Основну доповідь зробив доктор Брайан Хейнс, технічний директор корпорації Kimberly-Clark. Він акцентував увагу на готових нетканих рішеннях для глобальної кризи пластмас та закликав гравців галузі до співпраці та спільної конкуренції для прискорення швидкості ринкових рішень. Доповідачами також були визначні експерти з галузі нетканих матеріалів. Після основної доповіді відбулися дві сесії з презентаціями учасників ITMA 2023, де представники виставки розповідали про інновації та цифрові технології у нетканій промисловості. Форум завершився панельною дискусією, де експерти обговорювали використання сталих інновацій у галузі нетканих матеріалів.

Висновок

ITMA 2023 стала платформою для текстильного бізнесу, де були представлені інновації, нові тенденції та можливості. Питання перетворення світу текстилю та розвитку сталого виробництва стали центральними темами обговорень. Участь українських компаній підкреслила їхню готовність до розвитку та пошуку нових можливостей в галузі текстильної промисловості. ITMA 2023 відкрила двері до нових горизонтів для бізнесу та показала шлях від ідеї до реальності.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader