Геотекстиль Термо: особливості матеріалу і сфери застосування

Активне використання геосинтетичних матеріалів у благоустрої та озелененні територій, будівництві та ремонтних роботах спонукає до розділення геотекстилю на декілька видів. У кожного з них є конкретний набір цільових властивостей, які в різних випадках в залежності від сфери призначення, працюватимуть як функціональний комплекс. У публікації розглянемо геотекстиль Термо, його особливості, переваги і можливості застосування.

Що таке геотекстиль Термо

При виробництві геотекстилю Термо використовується додаткове термоскріплення завдяки якому збільшуються його розривні навантаження. Матеріал має комплекс властивостей особливо затребуваних при будівельно-покрівельних роботах. Серед них слід звернути увагу на такі параметри як міцність на розрив — це величина сили, яку матеріал може витримати під час витягування, наприклад, опір або точка розриву. Подовженість матеріалу — це здатність матеріалу розтягуватися, що особливо важливо при роботі з багатошаровими конструкціями.

Переваги геотекстилю Термо:

  • дозволяє зекономити будматеріали у порівнянні з бетонним армуванням;
  • завдяки високому показнику еластичності, геотекстиль Термо дає можливість збільшити термін експлуатації будівельної конструкції де він використовується;
  • його легко укладати та зручно транспортувати, завдяки малій вазі.

Сфери використання Геотекстилю Термо

Матеріал добре зарекомендував себе при будівельно-покрівельно роботах, тому його використовують для облаштування дахів різних типів: плоскі дахи з ПВХ-мембраною; скатні м’які покрівлі (в якості підкладкового килима під м’яку черепицю); інверсійні дахи; зелені покрівлі.

Наприклад, при облаштуванні даху з ПВХ-мембраною, геотекстиль Термо рекомендують використовувати як захисний шар, який би захистив мембрану від контакту та подразнення від більш агресивних покрівельних матеріалів, що задіяні у роботі. Для таких цілей підійде щільність 200 г/м2.

Для інверсійних дахів, що по-суті є багатошаровою конструкцією, геотекстиль Термо відіграє роль розділювача цих шарів, щоб сипучі матеріали з яких зроблені деякі шари, не змішувалися між собою.

Що стосується зелених дахів, які щороку набирають популярності на українському ринку, то тут на геотекстиль Термо покладається дві основних функції — розділення та захист. Функція розділення реалізується за таким принципом як в інверсійних дахів, коли є багато шарів, які потрібно розмежувати. А функція захисту проявляється коли геотекстиль Термо запобігає корінням рослиннного покриву пошкодити ПВХ-мембрану.

Більше інформації про особливості матеріалу геотекстилю Термо та варіанти його застосування можна буде отримати у наступних публікаціях. Слідкуйте за нашим блогом і будьте в курсі актуальних тенденцій.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader